Жорнове борошно – ідеальне поєднання якості і користі

Ми виробляємо корисне та поживне небілене борошно, що не містить технологічних домішок, хімікатів і штучних консервантів. Для цього використовується лише найкраща натуральна сировина місцевого та міжнародного походження, яка потім перемелюється старовинними, повільними та щадними методами з використанням німецького млинового обладнання. Купити жорнове борошно від виробника – значить отримати незмінно високу якість випічки вдома, а також у професійних пекарнях і ресторанах по всій Україні.

Ознайомтеся з нашим багатим асортиментом. У ньому є як класичне цільнозернове борошно з різних сортів пшениці, жита, вівса, так і рідкісні види борошна з амаранту, горіхів, рижію та навіть перцю чилі. Вони підходять не тільки для випічки, але й для загущення рідких страв, панірування та різних кулінарних експериментів.

Щоб купити жорнове борошно від виробника в Україні, вам потрібно зробити замовлення на сайті або по телефону. Краще це робити завчасно, оскільки продукт готується в день замовлення, що незначно подовжує процес доставки. Втім, висока якість свіжого цільнозернового борошна вартує того!

Кошик
Разом
Підсумок
0 грн
Разом
0 грн
Підсумок
  • Товарів замовлено на суму: 0 грн
  • Доставка товару: 0 грн
  • Eкологічне пакування: 0 грн
  • Купон на знижку: видалити 0 грн
  • Розрахунок бонусами: 0 грн
  • Разом: 0 грн

Щойно замовлення буде відправлено, ми повідомимо вам номер декларації, за яким можна буде відстежувати перебіг доставки. Якщо у вас виникли запитання з приводу замовлення, напишіть нам на електронну адресу order@zemledar.ua або зателефонуйте за номером (096) 837 10 00 чи (050) 130 65 25.

Авторизація
Закрити
Реєстрація
Пароль повинен включати мінімум одну велику літеру, одну цифру і бути довжиною не менш за 8 символів.
Закрити
Забули пароль?
Забули свій пароль? Вкажіть свій Email. Посилання на створення нового пароля ви отримаєте по електронній пошті.
Закрити