Співробітництво

Компанія "Земледар" – активно зростаюче виробниче підприємство, що пропонує широкий асортимент товарів: високої якості зерно та насіння, харчову сиродавлену олію, жорнове борошно, живі пластівці, рослинну клітковину, шоколадну пасту, гірчицю тощо.

Великі замовники, здійснюючи оптові закупівлі, можуть розраховувати на лояльне ставлення та приємні знижки. Компанія розфасовує товар у власні дизайнерські пакети від 250 грамів до 20 кілограмів. На фірмовій упаковці "Земледар" розміщена важлива інформація для покупців: найменування, маса, склад, харчова цінність, дата виготовлення, термін придатності.

Якщо у вас виникли побажання або запитання щодо цін чи асортименту, ви можете надіслати їх на нашу електронну адресу: sales@zemledar.ua.

Якщо ви продаєте

Якщо у вас є діючий онлайн-магазин / торгова точка або ви тільки плануєте розпочинати свою діяльність і шукаєте надійних постачальників натуральних екологічно чистих продуктів харчування без агрохімії – ви маєте можливість співпрацювати з нами. Ми запрошуємо до співпраці у трьох напрямках:

 •  співробітництво з торгівельними точками / інтернет-магазинами / ресторанами;
 •  дропшипінг; 
 •  дилерська мережа на території України.

Чим вигідна співпраця з "Земледар"

 • сертифікована продукція найвищої якості;
 • стабільний попит на якісні продукти харчування;
 • виготовлення у день замовлення (виключно свіжа продукція);
 • використовується сировина вирощена без агрохімії;
 • задоволені покупці.

Як стати партнером

Надішліть листа з темою «Хочу стати Партнером» на електронну адресу: sales@zemledar.ua. Вкажіть, який вид співпраці вас цікавить, і залиште інформацію про ваш ресурс. Також можете звернутися за телефоном: +38 (067) 562 2646.

Як це працює

Після реєстрації на сайті, ми встановлюємо, оптові ціни. Відсоток власної надбавки ви встановлюєте самостійно. Основне правило – ваші роздрібні ціни повинні бути не нижче наших рекомендованих. Відправляємо замовлення по повній передоплаті.

УВАГА! Вся продукція виробляється з моменту здійснення замовлення протягом 1-3 днів. Враховуйте це при створенні замовлень!

Якщо ви вирощуєте

Якщо у вас є своє фермерське господарство або ділянка землі і ви вирощуєте органічну / натуральну продукцію без застосування агрохімії – ми із задоволенням розглянемо шляхи співпраці та зможемо вибудувати комфортні партнерські відносини. Ми зацікавлені в усій фермерській продукції, що вирощується на території України.

Якщо ви пишете

Якщо ви цікавитеся темою здорового харчування і вам є чим поділитися, ми із задоволенням розмістимо ваші матеріали в інтернет-журналі про здорове харчування "Фрешманія". Ми гарантуємо винагороду у вигляді гонорару або знижки на нашу продукцію.

Звертайтеся за телефоном: +38 (050) 130 6525 або пишіть на e-mail: info@zemledar.ua.

Якщо у вас є ідеї

Якщо ви маєте цікаві ідеї або пропозиції, як покращити і розвинути напрямок здорового харчування спільними зусиллями, – пишіть на електронну адресу: info@zemledar.ua. Будемо раді обговорити можливості їх реалізації.

Кошик
Разом
Підсумок
0 грн
Разом
0 грн
Підсумок
 • Товарів замовлено на суму: 0 грн
 • Доставка товару: 0 грн
 • Eкологічне пакування: 0 грн
 • Купон на знижку: видалити 0 грн
 • Розрахунок бонусами: 0 грн
 • Разом: 0 грн

Щойно замовлення буде відправлено, ми повідомимо вам номер декларації, за яким можна буде відстежувати перебіг доставки. Якщо у вас виникли запитання з приводу замовлення, напишіть нам на електронну адресу order@zemledar.ua або зателефонуйте за номером (096) 837 10 00 чи (050) 130 65 25.

Авторизація
Закрити
Реєстрація
Пароль повинен включати мінімум одну велику літеру, одну цифру і бути довжиною не менш за 8 символів.
Закрити
Забули пароль?
Забули свій пароль? Вкажіть свій Email. Посилання на створення нового пароля ви отримаєте по електронній пошті.
Закрити