Умови використання сайту

Використання Сайту

Сайт Zemledar.ua (далі «Земледар») дозволяє вам переглядати та завантажувати матеріали цього сайту (далі Сайт) тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їх копіях.

Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх у будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей.

Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

Відмова від відповідальності

Матеріали і послуги цього Сайту надаються «як є», без будь-яких гарантій. «Земледар» не гарантує точності та повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому Сайті. «Земледар» у будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали та послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти й ціни.

У разі застаріння матеріалів і послуг на цьому Сайті, «Земледар" не зобов'язується оновлювати їх. «Земледар» за жодних обставин не несе відповідальність за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись, збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього Сайту.

Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтесь надати достовірну й точну інформацію про себе та свої контактні дані. В результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність.

Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних, ви зобов'язуєтесь повідомити нам про це.

Використання персональних даних

Ми використовуємо різні технології для збору та зберігання інформації, коли ви відвідуєте сайт «Земледар». Це може включати в себе запис одного або декількох куки або анонімних ідентифікаторів.

Ми також використовуємо куки й анонімні ідентифікатори, коли ви взаємодієте з послугами, які пропонують наші партнери, такими як, наприклад, рекламні послуги, які можуть з'явитися на інших сайтах.

Зворотній зв'язок і коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на Сайті, ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, таким, що ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України.

Ви погоджуєтесь, що будь-яке ваше повідомлення «Земледар» може видаляти без вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. "Земледар" не несе відповідальність за будь-яку інформацію, розміщену користувачами Сайту.

Умови використання контенту Сайту

Матеріали, розміщені на сайті Zemledar.ua, дозволяється використовувати виключно для особистих та некомерційних цілей. При цьому для всіх копій матеріалів необхідно вказувати інформацію про авторські права та інші права власності. Не дозволяється змінювати інформацію, що міститься в матеріалах сайту, а також поширювати або демонструвати їх у будь-якій формі для комерційних цілей.

Кошик
Разом
Підсумок
0 грн
Разом
0 грн
Підсумок
  • Товарів замовлено на суму: 0 грн
  • Доставка товару: 0 грн
  • Eкологічне пакування: 0 грн
  • Купон на знижку: видалити 0 грн
  • Розрахунок бонусами: 0 грн
  • Разом: 0 грн

Щойно замовлення буде відправлено, ми повідомимо вам номер декларації, за яким можна буде відстежувати перебіг доставки. Якщо у вас виникли запитання з приводу замовлення, напишіть нам на електронну адресу order@zemledar.ua або зателефонуйте за номером (096) 837 10 00 чи (050) 130 65 25.

Авторизація
Закрити
Реєстрація
Пароль повинен включати мінімум одну велику літеру, одну цифру і бути довжиною не менш за 8 символів.
Закрити
Забули пароль?
Забули свій пароль? Вкажіть свій Email. Посилання на створення нового пароля ви отримаєте по електронній пошті.
Закрити