Про нас

Понад 10 тисяч людей і компаній по всій Україні стали покупцями компанії Земледар®, заснованої в 2010 році. Компанія розпочала свою діяльність з продажу натуральних продуктів харчування.

Тепер Земледар є ​​провідною виробничою компанією на території України по натуральним продуктам харчування. Ми відправляємо кожен день нашим покупцям посилки з якісними і свіжими продуктами, тим самим популяризуємо культуру здорового харчування.

Продукція нашої компанії: рослинна олія, жорнове борошно, крупи, пластівці і рослинна клітковина виготовляються виключно під замовлення. Кожен співробітник нашої компанії є фахівцем, який відповідально і професійно ставиться до своєї роботи.

Земледар® – це набагато більше, ніж звичайний інтернет-магазин. Ми є виробниками якісних і натуральних продуктів харчування і завдяки багаторічному досвіду роботи на українському ринку ми знаємо, як і чим задовольнити потреби наших покупців. Професійні поради, корисні статті, уважні і чуйні консультанти подбають про те, щоб ви відчували себе максимально комфортно і змогли придбати те, що шукайте.

Компанія здійснює швидку доставку і гарантію якості. Сподіваємося, що Ви зможете відчути себе частиною нашої компанії і відкриєте для себе всі переваги високоякісної продукції та професійної роботи команди Земледар®.

Олександр

Засновник / керівник

Олена

Керівник відділу продаж

Микола

Головний інженер

Марія

Менеджер по роботі з дилерами

Іван

Менеджер з логістики

Анастасія

Менеджер по роботі з роздрібними покупцями

Кошик
Разом
Підсумок
0 грн
Разом
0 грн
Підсумок
  • Товарів замовлено на суму: 0 грн
  • Доставка товару: 0 грн
  • Eкологічне пакування: 0 грн
  • Розрахунок бонусами: 0 грн
  • Разом: 0 грн

Як тільки замовлення буде відправлено, ми повідомимо Вам номер декларації, за яким можна буде відстежувати процес доставки. Якщо у Вас виникли запитання з приводу Вашого замовлення, зв’яжіться з нами за адресою order@zemledar.ua або зателефонуйте: (096) 837 10 00, (050) 130 65 25

Авторизація
Закрити
Реєстрація
Пароль повинен включати мінімум одну велику літеру, одну цифру і бути довжиною не менш за 8 символів.
Закрити
Забули пароль?
Забули свій пароль? Вкажіть свій Email. Посилання на створення нового пароля ви отримаєте по електронній пошті.
Закрити