Горіхи, сухофрукти

Горіхи та сухофрукти – веселі й корисні продукти, а також обов’язкова частина здорового харчування. Їх часте вживання пов’язане з профілактикою і лікуванням діабету 2 типу, метаболічного синдрому та серцево-судинних захворювань. Вони також допомагають вгамувати голод і миттєво заряджають енергією. Проте є важлива умова: потрібно купити якісні горіхи та сухофрукти – свіжі, такі, що не містять шкідливих добавок, транспортуються та зберігаються в правильних умовах. Горіхи “Земледар” не піддаються термічній обробці та продаються сирими, а сухофрукти сушаться у максимально природних умовах.

Вибираючи й тестуючи кожен продукт, ми прагнемо, щоб у ньому було максимум природи. В наших сухофруктах і горіхах ви не знайдете консервантів, пестицидів, цукру, барвників і будь-яких інших добавок. Ми гарантуємо високу якість за конкурентоспроможними цінами на ринку. Наш широкий асортимент доступний для придбання невеликими або великими партіями.

Поспішайте купити якісні горіхи та сухофрукти в Україні й насолоджуватися натуральним смаком.

Кошик
Разом
Підсумок
0 грн
Разом
0 грн
Підсумок
  • Товарів замовлено на суму: 0 грн
  • Доставка товару: 0 грн
  • Eкологічне пакування: 0 грн
  • Купон на знижку: видалити 0 грн
  • Розрахунок бонусами: 0 грн
  • Разом: 0 грн

Щойно замовлення буде відправлено, ми повідомимо вам номер декларації, за яким можна буде відстежувати перебіг доставки. Якщо у вас виникли запитання з приводу замовлення, напишіть нам на електронну адресу order@zemledar.ua або зателефонуйте за номером (096) 837 10 00 чи (050) 130 65 25.

Авторизація
Закрити
Реєстрація
Пароль повинен включати мінімум одну велику літеру, одну цифру і бути довжиною не менш за 8 символів.
Закрити
Забули пароль?
Забули свій пароль? Вкажіть свій Email. Посилання на створення нового пароля ви отримаєте по електронній пошті.
Закрити