Незвичайний смак абрикосових кісточок подобається багатьом, але найчастіше їх застосовують у лікувальних цілях. За калорійністю та поживністю ядра схожі на горіхи: багаті корисними жирами, клітковиною та залізом. Унікальні вмістом амигдаліну, здатного боротися з раковими клітинами. Через особливості продукту дуже важливо дотримуватися помірності у вживанні.
Компанія "Земледар" ретельно перевіряє якість продукції у постачальників, перш ніж прийняти рішення про закупівлю та подальшу співпрацю.
Тестові зразки. Тестові зразки та наявність документів, що підтверджують відповідність міжнародним санітарним нормам і високій якості, – обов'язкові умови покупки продуктів імпортного походження. Наша компанія докладає великих зусиль, аби запропонувати покупцям товари найкращої якості.
Зберігання. Продукт зберігається відповідно до санітарних норм і фасується у день замовлення. Покупець отримує свіжі абрикосові кісточки з плодів останнього врожаю.
Фасування. В день замовлення товар упаковується в екологічні крафтові пакети.
Ядра кісточок абрикосу можна вживати у сирому вигляді або подрібнювати в порошок для додавання в супи, овочі, каррі, каші, підливи, соуси, компоти, джеми, варення, морозиво та випічку. Від цього смак виробів набуває вираженого абрикосового відтінку.
Деякі гурмани додають абрикосові кісточки в салат, змішуючи їх з олією, зеленню та твердим сиром. У Єгипті з мелених ядер, насіння коріандру та солі готують традиційну закуску "докка".
Ядра використовуються у якості недорогої альтернативи мигдалю. Містять достатньо жирів для виготовлення олії.
Поєднання ароматного абрикосового шару з хрусткою горіховою скоринкою створює яскравий новий смак. Такий десерт годиться подавати у теплому вигляді, дуже смачно – з кулькою морозива. Обов’язково скуштуйте!
- абрикосові кісточки – 10 г
- абрикоси свіжі – 700 г
- масло вершкове – 40 г (+для змащування форм)
- мигдаль – 100 г
- борошно цільнозернове – 90 г
- вівсяні пластівці – 50 г
- цукор коричневий – 3 ст.л.
- суміш прянощів для випічки – 2 ч.л.
- сир м’який – 80 г.
- У чаші комбайну з’єднати борошно, масло, сир, цукор, прянощі. Пробити кілька разів у режимі "Пульс".
- Пересипати крихту в миску, додати мелений мигдаль, кісточки та вівсянку.
- Абрикоси нарізати, викласти у щедро змащені маслом формочки. За бажанням додатково посипати цукром (під час випічки абрикоси часто кислішають).
- Зверху розподілити крихту – гіркою чи трохи утрамбувати.
- Випікати при 180°C 20-30 хвилин до золотавості.
Абрикосовим кісточкам приписують здатність боротися з раковими клітинами, завдяки унікальній речовині амигдаліну. Також вони є натуральним глистогінним і протипаразитарним засобом. Олію з абрикосових кісточок додають у креми, шампуні, косметологічні маски, а макуху – у мило та скраби.
Кровоносна система. Зниження рівня холестерину та зменшення навантаження на серце. Нормалізація кров'яного складу, профілактика анемії.
Нервова система. Запобігання проблем із зором. Підвищення мозкової активності, поліпшення пам'яті й уваги.
Травна система. Лікування розладів шлунку та печінки. Усунення запорів.
Покривна система. Стимуляція регенерації шкіри та росту волосся. Уповільнення старіння, підвищення синтезу колагену й еластичності тканин.
Дихальна система. Профілактика та лікування застуд, туберкульозу, астми, бронхіту.
Опорно-рухова система. Підтримання здоров'я кісток і м'язових тканин.
Видільна система. Сприятливий вплив на нирки.
Варто пам'ятати, що ядра абрикосових кісточок не є ліками, а лише підтримуючим засобом. Слідкуйте за самопочуттям після прийому продукту та консультуйтеся із фахівцями (дієтологами, терапевтами).