Договір оферти

Основні поняття

 1. Відвідувач Сайту – фізична особа, що відвідала сайт https://zemledar.ua/ без мети розміщення Замовлення.
 2. Замовлення – належним чином оформлений запит Покупця на придбання та доставку за вказаною Покупцем адресою Товарів, обраних на Сайті.
 3. Інтернет-магазин – сайт, розміщений в мережі інтернет за веб-адресою https://zemledar.ua/, де представлені Товари, пропоновані Продавцем для придбання, а також умови оплати і доставки Товарів Покупцям.
 4. Користувач Сайту – фізична особа, Відвідувач Сайту, що приймає умови угоди і хоче оформити Замовлення на сайті https://zemledar.ua/.
 1. Покупець – Користувач, що розмістив Замовлення на сайті https://zemledar.ua/ з метою придбання Товару для особистих потреб.
 2. Продавець – фізична особа-підприємець, власник Товарів, представлених в Інтернет-магазині “Земледар”.
 3. Сайт – веб-ресурс https://zemledar.ua/.
 4. Товар – продукти харчування та інші товари, представлені до продажу на Сайті Продавця.

Загальні положення

1.1. Продавець здійснює продаж Товарів через Інтернет-магазин за веб-адресою https://zemledar.ua/.

1.2. Замовляючи Товари через Інтернет-магазин, Користувач погоджується з умовами продажу Товарів, зазначеними нижче (далі – Умови продажу товарів). У разі незгоди Користувач зобов’язаний негайно припинити використання сервісу та покинути Сайт https://zemledar.ua/.

1.3. Ці Умови продажу Товарів, а також інформація про Товар, представлена ​​на Сайті, є публічною офертою відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України.

1.4. Ці Умови можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку без сповіщення Користувача / Покупця. Нова редакція Умов набуває чинності з моменту її опублікування на Сайті, якщо не буде передбачено інше.

1.5. Угода (далі – Угода) вступає в силу з моменту відправки Покупцеві Продавцем електронного підтвердження прийняття Замовлення при оформленні Покупцем Замовлення без чи з авторизацією на Сайті, а також з моменту відправки Продавцем підтверджуючого SMS-повідомлення з реквізитами до оплати.

1.5.1. Договір роздрібної купівлі-продажу Товару вважається укладеним з моменту видачі Продавцем Покупцеві касового або товарного чеку або іншого документу, що підтверджує оплату Товару.

1.5.2. Повідомляючи Продавцю свій e-mail і номер телефону, Відвідувач Сайту / Користувач Сайту / Покупець дає згоду на використання зазначених засобів зв’язку Продавцем, а також третіми особами, що залучаються ним для виконання зобов'язань перед Відвідувачами сайту / Користувачами / Покупцями, з метою здійснення розсилок рекламного та інформаційного характеру, що містять інформацію про знижки, майбутні та діючі акції й інші заходи Продавця, про передачу Замовлення в доставку, а також іншу інформацію, безпосередньо пов’язану з виконанням зобов’язань Продавцем у рамках Публічної оферти. Здійснюючи Замовлення, Користувач / Покупець погоджується з тим, що Продавець може доручити виконання Договору третій особі, при цьому залишаючись відповідальним за його виконання.

1.6. Всі права та зобов’язання за укладеним з Користувачем Договором виникають безпосередньо у Продавця, при цьому Покупець, приймаючи цю Угоду, повністю розуміє та погоджується, що в разі укладення договору з Продавцем, відмінним від “Земледару”, “Земледар” не є стороною зазначеного договору та не несе обов’язків, пов’язаних з його виконанням, крім передбачених цією Публічною офертою.

Предмет Угоди

2.1. Предметом Угоди є надання можливості Користувачеві купувати для особистих, сімейних, домашніх та інших потреб, Товари, представлені в каталозі Інтернет-магазину за веб-адресою https://zemledar.ua/.

2.2. Дана Угода поширюється на всі види Товарів і послуг, представлених на Сайті, поки такі пропозиції з описом присутні в каталозі Інтернет-магазину.

Реєстрація на Сайті

3.1. Реєстрація на Сайті здійснюється за допомогою вікна “Особистий кабінет”.

3.2. Реєстрація на Сайті не є обов’язковою для оформлення Замовлення.

3.3. Продавець не несе відповідальності за точність і правильність інформації, що надається Користувачем при реєстрації.

3.4. Спілкування Користувача / Покупця з операторами call-центру / менеджерами та іншими представниками Продавця має будуватися на принципах загальноприйнятої моралі та комунікаційного етикету. Строго заборонене використання нецензурних слів, лайки, образливих виразів, а також погроз і шантажу, незалежно від того, в якому вигляді та кому вони були адресовані.

Товар та порядок здійснення покупки

4.1. Продавець забезпечує наявність на своєму складі Товарів, представлених на Сайті. Супроводжуючі Товар фотографії є ​​простими ілюстраціями до нього та можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару. Супроводжуючі Товар описи / характеристики не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити друкарські помилки. Для уточнення інформації щодо Товару Покупець повинен звернутися в Службу підтримки клієнтів.

4.2. У разі відсутності замовлених Покупцем Товарів на складі Продавця останній має право вилучити вказаний Товар із Замовлення / анулювати Замовлення Покупця, сповістивши про це Покупця шляхом направлення відповідного електронного повідомлення на електронну адресу, вказану Покупцем під час реєстрації (або дзвінком оператора call-центру “Земледар”).

4.3. Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов’язань перед Покупцем.

4.4. У разі скасування повністю або частково передплаченого Замовлення вартість анульованого Товару повертається Продавцем Покупцю зручним для Продавця способом або ж вартість анульованого Товару вираховується із суми Замовлення при здійсненні наступного Замовлення Покупцем.

4.5. Після оформлення Замовлення на Сайті Покупцеві надається інформація з реквізитами для оплати Замовлення шляхом надсилання електронного повідомлення на електронну адресу, вказану Покупцем при реєстрації, та у вигляді SMS-повідомлення. Менеджер, який обслуговує дане Замовлення, уточнює деталі Замовлення, погоджує дату доставки, яка залежить від наявності замовлених Товарів на складі Продавця та часу, необхідного для обробки та доставки Замовлення.

4.6. Дата передачі Товару може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку в разі виникнення об’єктивних, на думку Продавця, причин.

Доставка Замовлення

5.1. Товар формується та доставляється поштовим оператором у вигляді поштового відправлення лише після повної передоплати Покупцем свого Замовлення. Способи, а також приблизні терміни доставки Товарів вказані на Сайті у розділі “Доставка та оплата” за веб-адресою https://zemledar.ua/.

5.2. Територія доставки Товарів, представлених на Сайті, обмежена кордонами України.

5.3. Затримки в доставці можливі, зважаючи на непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.

5.4. При доставці Замовлення вручається Покупцеві або третій особі, зазначеній в замовлені в якості одержувача (далі Покупець і третя особа іменуються “Одержувач”).

5.5. Ризик випадкової втрати або випадкового пошкодження Товару переходить до Покупця з моменту передачі йому Замовлення та проставлення Одержувачем Замовлення підпису в документах, що підтверджують доставку Замовлення.

5.6. Щоб уникнути випадків шахрайства, а також для виконання взятих на себе зобов’язань, зазначених у пункті 5.4. цієї Угоди, при врученні передплаченого Замовлення особа, яка здійснює поставку Замовлення, має право перевірити документ, що засвідчує особу Одержувача, а також вказати тип і номер наданого Одержувачем документа на квитанції до Замовлення. Продавець гарантує конфіденційність і захист персональних даних Одержувача.

5.7. Вартість доставки кожного Замовлення розраховується індивідуально, виходячи з ваги Товару, регіону та способу доставки.

5.8. Обов’язок Продавця передати товар Покупцеві вважається виконаним у момент отримання Покупцем відправлення, як цей момент визначається відповідно до діючих правил поштового зв’язку.

5.8.1. Порядок доставки та розкриття відправлень, що містять Товар, визначається діючими правилами поштового зв’язку.

5.9. Користувач розуміє і погоджується з тим, що здійснення доставки – окрема послуга, яка не є невід’ємною частиною придбаного Покупцем Товару, виконання якої закінчується в момент отримання Одержувачем Товару та здійснення платежу за нього. Претензії до якості придбаного Товару, що виникли після отримання та оплати Товару, розглядаються відповідно до Закону України “Про захист прав споживачів” та гарантійними зобов’язаннями Продавця. У зв’язку з цим придбання Товару з доставкою не дає Покупцеві право вимоги доставки придбаного Товару з метою гарантійного обслуговування або заміни, не дає можливості здійснювати гарантійне обслуговування або заміну Товару з виїздом до Покупця та не передбачає можливість повернення вартості доставки Товару у випадках, коли Покупець має право на повернення грошей за Товар як такий відповідно до Закону України “Про захист прав споживачів”.

5.10. Покупець бере на себе відповідальність за контроль термінів зберігання посилки у відділені Транспортної компанії. Якщо Покупець не забирає посилку, то на 4-5 день вона автоматично повертається до Продавця. Повторна відправка можлива тільки після повної компенсації послуг доставки Продавцеві.

5.11. Продавець не відповідає за недоліки Товару, якщо вони виникли після його передачі Покупцеві внаслідок дій третіх осіб, непереборної сили, компанії перевізника. Якщо Товар пошкоджений внаслідок дії компанії Перевізника, необхідно скласти акт пошкодження з перевізником в момент отримання Товару, щоб отримати компенсацію за пошкоджений Товар.

Оплата Товару

6.1. Ціна Товару вказується у гривнях і не включає в себе податок на додану вартість у зв’язку з тим, що відповідний Продавець застосовує загальну систему оподаткування.

6.1.1. Сума Замовлення складається з вартості замовлених Товарів.

6.2. Ціна Товару вказується на Сайті. У випадку неправильного вказання ціни замовленого Покупцем Товару, Продавець інформує про це Покупця для підтвердження Замовлення з виправленою ціною або анулювання Замовлення. За неможливості зв’язатися з Покупцем дане Замовлення вважається анульованим.

6.3. Ціна Товару на Сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміні не підлягає.

6.4. Оплата Товару здійснюється Покупцем безготівковими коштами з використанням банківських карт під час оформлення Замовлення в сумі, що відповідає сумі Замовлення, зазначеної на Сайті з урахуванням знижок.

6.5. “Земледар” має право надавати знижки на Товари та встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок і умови нарахування визначаються Продавцем самостійно та вказані на Сайті.

Повернення Товару та грошових коштів

7.1. Товар неналежної якості підлягає заміні / поверненню. Під товаром неналежної якості мається на увазі Товар невідповідного смаку, запаху або ж терміну придатності. Відмінність елементів дизайну чи оформлення від заявлених в описі на Сайті не є ознакою неналежної якості Товару та / або неможливості використання його за призначенням.

7.2. Зовнішній вигляд і комплектність Товару, а також комплектність усього Замовлення, повинні бути перевірені Одержувачем в момент доставки Товару.

7.3. Якщо Покупцеві був переданий Товар неналежної якості та інше не було заздалегідь обумовлено Продавцем, Покупець має право скористатися положеннями ст.8 “Права споживача у разі придбання ним товару неналежної якості” Закону України “Про захист прав споживачів”.

7.4. Повернення грошових коштів здійснюється за допомогою повернення вартості оплаченого Товару поштовим, банківським переказом (через ПриватБанк), а також шляхом перерахування на банківську карту (карта повинна бути емітована на території України; валюта карти – гривня). Спосіб буде визначений під час дзвінка від працівника call-центру “Земледар”.

7.5. Продавець не відповідає за недоліки Товару, якщо вони виникли після його передачі Покупцеві внаслідок порушення Покупцем правил користування або зберігання Товару, дій третіх осіб або непереборної сили.

Відповідальність

8.1. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання Товарів, придбаних в Інтернет-магазині.

Конфіденційність і захист інформації

9.1. Персональні дані Користувача / Покупця обробляються відповідно до Закону України від 1 червня 2010 р. №2297-VI “Про захист персональних даних”.

9.2. Особисті дані збираються виключно з метою дотримання вимог, що діють у сфері регулювання податкових відносин, відносин у сфері бухгалтерського обліку та відносин у сфері реклами. Термін зберігання й обробки персональних даних становить 5 років.

9.3. Під час реєстрації на Сайті Користувач надає наступну інформацію: прізвище, ім'я, адресу електронної пошти, номер контактного телефону та пароль для доступу до Сайту.

9.4. Надаючи свої персональні дані під час реєстрації на Сайті, Користувач погоджується на їх обробку Продавцем, у тому числі з метою просування Продавцем товарів та послуг.

9.5. Продавець використовує персональні дані Користувача / Покупця:

 • для реєстрації Користувача на Сайті;
 • для виконання своїх зобов'язань перед Користувачем/Покупцем;
 • для оцінки та аналізу роботи Сайту;
 • для визначення переможця в акціях, які проводить Продавець.

9.5.1. Продавець має право відправляти інформаційні, в тому числі рекламні, повідомлення, на електронну пошту та мобільний телефон Користувача / Покупця з його згоди. Користувач / Покупець має право відмовитися від отримання рекламної та іншої інформації без пояснення причин відмови. Сервісні повідомлення, що інформують Користувача / Покупця про Замовлення й етапи його обробки, надсилаються автоматично та не можуть бути відхилені Користувачем / Покупцем.

9.6. Продавець має право використовувати технологію “Cookies”. “Cookies” не містять конфіденційної інформації та не передаються третім особам.

9.7. Продавець отримує інформацію про ip-адресу Відвідувача Сайту https://zemledar.ua/. Дана інформація не використовується для встановлення особистості Відвідувача.

9.8. Продавець не несе відповідальності за відомості, надані Користувачем / Покупцем на Сайті в загальнодоступній формі.

9.9. Продавець має право здійснювати записи телефонних розмов з Користувачем / Покупцем. При цьому Продавець зобов’язується запобігати спробам несанкціонованого доступу до інформації, отриманої в ході телефонних переговорів і / або передачу її третім особам, які не мають безпосереднього відношення до виконання Замовлень, відповідно до Закону України від 02.10.1992 року №2657-XII “Про інформацію”.

Термін дії Публічної оферти

10.1. Дана Публічна оферта вступає в силу з моменту її акцепту Відвідувачем Сайту / Покупцем і діє до моменту відкликання акцепту Публічної оферти.

Додаткові умови

11.1. Інтернет-магазин може бути тимчасово, частково або повністю недоступним унаслідок проведення профілактичних або інших робіт або з будь-яких інших причин технічного характеру. Технічна служба Продавця має право періодично проводити необхідні профілактичні чи інші роботи з попереднім сповіщенням Покупців або без такого.

11.2. До відносин між Користувачем / Покупцем і Продавцем застосовуються положення законодавства України.

11.3. У разі виникнення питань і претензій з боку Користувача / Покупця він може звернутися до Продавця по телефону або іншим доступним способом. Всі наявні спори сторони будуть намагатися вирішити шляхом переговорів. У разі недосягнення компромісу спір буде передано на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.

Кошик
Разом
Підсумок
0 грн
Разом
0 грн
Підсумок
 • Товарів замовлено на суму: 0 грн
 • Доставка товару: 0 грн
 • Eкологічне пакування: 0 грн
 • Купон на знижку: видалити 0 грн
 • Розрахунок бонусами: 0 грн
 • Разом: 0 грн

Щойно замовлення буде відправлено, ми повідомимо вам номер декларації, за яким можна буде відстежувати перебіг доставки. Якщо у вас виникли запитання з приводу замовлення, напишіть нам на електронну адресу order@zemledar.ua або зателефонуйте за номером (096) 837 10 00 чи (050) 130 65 25.

Авторизація
Закрити
Реєстрація
Пароль повинен включати мінімум одну велику літеру, одну цифру і бути довжиною не менш за 8 символів.
Закрити
Забули пароль?
Забули свій пароль? Вкажіть свій Email. Посилання на створення нового пароля ви отримаєте по електронній пошті.
Закрити