Олія холодного віджиму – сила природи в чистому вигляді

Щоб відчути оригінальний смак справжньої рослинної олії, потрібно купити олії холодного пресування від виробника. Холодний віджим означає, що вони не нагрівались і не окислялись, тому мають максимальну користь. Низькі температури обробки зберігають властиві оліям аромат і поживні характеристики. А продукти від виробника мають первозданну свіжість, оскільки виготовляються у день замовлення та невеликими обсягами (крім оптових закупівель). Олії не застоюються та не псуються, як у випадку з промисловою продукцією. Крім того, виробник олій холодного пресування "Земледар" використовує лише натуральну сировину, що виростала в екологічних районах без застосування агрохімії.

Наш асортимент підходить для застосування у багатьох стравах, а також для оздоровчих і косметологічних процедур: нерафіновані соняшникова та кокосова для повсякденного приготування, оздоровчі розторопшева, лляна, чорного кмину, ароматні гірчична та кунжутна, екзотичні олії чіа й перцю чилі та багато інших. Пропонуємо купити олії холодного пресування від виробника в Україні – найкращі натуральні олії на ринку.

Кошик
Разом
Підсумок
0 грн
Разом
0 грн
Підсумок
  • Товарів замовлено на суму: 0 грн
  • Доставка товару: 0 грн
  • Eкологічне пакування: 0 грн
  • Купон на знижку: видалити 0 грн
  • Розрахунок бонусами: 0 грн
  • Разом: 0 грн

Щойно замовлення буде відправлено, ми повідомимо вам номер декларації, за яким можна буде відстежувати перебіг доставки. Якщо у вас виникли запитання з приводу замовлення, напишіть нам на електронну адресу order@zemledar.ua або зателефонуйте за номером (096) 837 10 00 чи (050) 130 65 25.

Авторизація
Закрити
Реєстрація
Пароль повинен включати мінімум одну велику літеру, одну цифру і бути довжиною не менш за 8 символів.
Закрити
Забули пароль?
Забули свій пароль? Вкажіть свій Email. Посилання на створення нового пароля ви отримаєте по електронній пошті.
Закрити