Янтарно-жовта олія волоського горіха гідно оцінена в сфері професійної кулінарії, народної медицини, косметології та навіть промисловості (деревообробка, виготовлення олійних фарб, миловаріння). Ядра перед отриманням олії не обсмажуються, завдяки чому продукт має свіжий аромат і зберігає всі корисні властивості.
Компанія “Земледар” ретельно контролює весь процес виробництва олії: від збирання горіхів до розливу в тару.
Вирощування. Компанія обрала екологічні господарства Тернопільщини та один із найкращих горіхових сортів. Застосування будь-якої агрохімії є категорично неприйнятним.
Виробництво. Використовуються німецькі маслопреси з контролем температури для отримання холодного віджиму, щоб олія зберегла всі вітаміни та поживні речовини. Після виготовлення олія відстоюється природним методом у скляній тарі в темному місці впродовж 12 годин. Цим самим вдається досягти максимального сповільнення окислювальних процесів. Під час відстоювання мікрочастинки насіння осідають без стороннього втручання, олія стає прозорою.
Фасування. Відстояну олію розливають у скляні пляшки темно-зеленого кольору і надсилають покупцям. На прохання покупців, олія може відправлятись без попереднього відстоювання.
Горіхова олія прекрасно доповнить смак будь-якого делікатесу. Але особливо доречна вона як інгредієнт соусів і холодних страв: сироїдних десертів, фруктових нарізок, зелені, йогуртів, смузі, овочевих салатів, проростків, каш.
Шеф-кухарі використовують цю олію з бальзамічним оцтом як приправу для сезонних овочів, збризкують нею моркву, гарбуз, інжир, зелені боби, поєднують з м'якими сирами.
При використанні олії важливо не переборщити з кількістю, щоб не зіпсувати смак страви зайвою гіркотою. Можна поєднувати з іншими оліями: мигдалевою, фундуковою, гарбузовою, кунжутною.
Не рекомендується використовувати для смаження, випічки, тушкування.
Горіховий смак добре поєднується з буряком і чорносливом.
- буряк – 1 шт.
- морква – 1 шт.
- сіль і спеції – на смак
- кріп – половина пучечка
- часник свіжий – 3-4 листочки
- ядра волоських горіхів – жменя
- чорнослив – жменя
- горіхова олія (для заправки).
- Буряк і моркву очистити і натерти на крупній тертці.
- Додати сіль і спеції, дрібно порізаний кріп, часник, горіхи і попередньо замочений чорнослив.
- Заправити салат олією волоського горіха.
Комедогенність: 2 (підходить для всіх типів шкіри, крім жирної).
Для шкіри: додавайте в косметичні маски, лосьйони, креми. Наносьте на загрубілі ділянки шкіри для розм'якшення, на все тіло перед відпочинком на пляжі для рівномірної засмаги.
Для нігтів: змащуйте кутикулу для розм'якшення, нігтьову пластину – для живлення.
Для волосся: наносьте на волосся для стимуляції росту, зміцнення і надання шовковистості.
Олія має надзвичайно цілющий вплив на всі функції організму.
Травна система. Антигельмінтний і послаблюючий ефект, усунення закрепів, поліпшення перистальтики кишечника та роботи печінки.
Статева система. Ефект афродизіаку. Зниження ризику пухлин яєчників, молочної та передміхурової залоз. Корисний вплив на жіночий організм перед зачаттям і під час вагітності, зменшення проявів токсикозу.
Опорно-рухова система. Зменшення запалень при артритах.
Нервова система. Стимуляція розумової діяльності. Поліпшення зору. Зниження напруги, втоми, нормалізація сну.
Видільна система. Виведення радіонуклідів.
Кровоносна система. Нормалізація холестерину, очищення судин, зниження тиску. Боротьба з проявами атеросклерозу та варикозу.
Ендокринна система. Користь при гіперфункції щитовидної залози та діабеті 2-го типу. Підтримка імунітету.
Дихальна система. Розрідження і виведення мокротиння при застудах, туберкульозі, астмі.
Варто пам'ятати, що олія є не ліками, а лише підтримуючим засобом. Слідкуйте за самопочуттям після прийому препарату та консультуйтеся з фахівцями (дієтологами, терапевтами).