Доставка та Оплата

Оплата замовлення

 1. По передоплаті на карту Приват банка (реквізити уточнюйте у менеджера);
 2. Готівкою при отриманні (лише в Івано-Франківську);
 3. Післяплатою на Новій Пошті при замовленні від 500 грн.

Протягом 3-х робочих днів ми очікуємо від вас оплати або уточнення щодо вашого замовлення. Якщо з якоїсь причини ви не встигли оплатити своє замовлення і відповідно уточнити, то воно буде відправлене до архіву і через 10 днів буде утилізоване. В такому випадку Вам доведеться повторно звертатися із заявкою.

УВАГА! Безкоштовне зберігання замовлень на Новій Пошті протягом 5 робочих днів, після чого буде автоматичне повернення до нас на виробництво. Будь ласка, контролюйте терміни зберігання. Для повторного відправлення вашого замовлення необхідно буде компенсувати пересилання в дві сторони.

Доставка по Івано-Франківську

 1. Самовивіз для івано-франківчан: Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 136 (колишній ресторан «Садко»), 1 поверх. 9:00 – 17:00;
 2. Адресна доставка по Івано-Франківську безкоштовна для всіх замовлень від 500 грн. Замовлення на сумму менше ніж 500 грн. доставляються за тарифами місцевих транспортних компаній.

Доставка по Україні

Доставка замовлень проводиться по території України. Відправлення замовлень здійснюється у робочі дні з понеділка по п'ятницю. 

 

ВАЖЛИВО! Вся продукція компанії «Земледар» виготовляється лише з моменту вашого замовлення протягом 1-3 робочих днів. Дорогі покупці, плануйте замовлення заздалегідь!

ЕКОЛОГІЧНЕ ПАКУВАННЯ! У корзині замовлення є можливість вибрати опцію "Екологічне пакування".

Вартість екопакування вища за звичайне, тому у корзині відразу буде вказана сума екологічного пакування, яка буде залежати від загального об'єму замовлення. Це означає, що всі елементи пакування та фасування, які містять пластик або елемети хімічної промисловості – будуть замінені на 100% екологічне пакування з крафтового паперу.

Що саме підлягає заміні:

 1. пакети ємкістю 100 г, 250 г, 500 г, які мали пластиковий шар з середини – замінюються на крафтові пакети ємкістю 1000 г без пластикового шару;
 2. пакувальна плівка для пляшок з повітряними кульками – замінюється на двошаровий крафтовий гофрокартон;
 3. стрейч-плівка для пакування коробок – замінюється на крафтовий пакувальний папір;
 4. звичайний скотч для армування коробок – замінюється на екологічний скотч, виготовленний з рослинної сировини.
Кошик
Разом
Підсумок
0 грн
Разом
0 грн
Підсумок
 • Товарів замовлено на суму: 0 грн
 • Доставка товару: 0 грн
 • Eкологічне пакування: 0 грн
 • Розрахунок бонусами: 0 грн
 • Разом: 0 грн

Як тільки замовлення буде відправлено, ми повідомимо Вам номер декларації, за яким можна буде відстежувати процес доставки. Якщо у Вас виникли запитання з приводу Вашого замовлення, зв’яжіться з нами за адресою order@zemledar.ua або зателефонуйте: (096) 837 10 00, (050) 130 65 25

Авторизація
Закрити
Реєстрація
Пароль повинен включати мінімум одну велику літеру, одну цифру і бути довжиною не менш за 8 символів.
Закрити
Забули пароль?
Забули свій пароль? Вкажіть свій Email. Посилання на створення нового пароля ви отримаєте по електронній пошті.
Закрити