Клітковина – продукт правильного харчування з очисним, пребіотичним і багатьма іншими оздоровчими ефектами, що різняться відповідно до виду вихідної сировини (зниження холестерину, зниження ризику діабету та серцево-судинних захворювань тощо). Отримання достатньої її кількості – дуже важливе для здоров’я.

Купити клітковину від виробника в Україні стало можливим завдяки компанії "Земледар", що займається виготовленням натуральних продуктів. Клітковину виготовляють у день замовлення, тому вона має чудові смакові якості та максимальну користь. Цільні зерна, горіхи та насіння обробляються тільки механічно, залишаючи поживні речовини недоторканими. Клітковину можна використовувати як монопродукт, проходячи курс оздоровлення, або додавати в різні страви для згущення та надання їм красивого кольору й текстури. Добова норма залежить від віку, стану здоров’я та реакції на продукт. В середньому рекомендовано 38 г в день для чоловіків і 25 г для жінок.

Ми пропонуємо більше 15 видів клітковини від виробника в Україні як для роздрібних, так і для оптових покупців.

Кошик
Разом
Підсумок
0 грн
Разом
0 грн
Підсумок
  • Товарів замовлено на суму: 0 грн
  • Доставка товару: 0 грн
  • Eкологічне пакування: 0 грн
  • Купон на знижку: видалити 0 грн
  • Розрахунок бонусами: 0 грн
  • Разом: 0 грн

Щойно замовлення буде відправлено, ми повідомимо вам номер декларації, за яким можна буде відстежувати перебіг доставки. Якщо у вас виникли запитання з приводу замовлення, напишіть нам на електронну адресу order@zemledar.ua або зателефонуйте за номером (096) 837 10 00 чи (050) 130 65 25.

Авторизація
Закрити
Реєстрація
Пароль повинен включати мінімум одну велику літеру, одну цифру і бути довжиною не менш за 8 символів.
Закрити
Забули пароль?
Забули свій пароль? Вкажіть свій Email. Посилання на створення нового пароля ви отримаєте по електронній пошті.
Закрити