Клітковина – продукт правильного харчування з очисним, пребіотичним і багатьма іншими оздоровчими ефектами, що різняться відповідно до виду вихідної сировини (зниження холестерину, зниження ризику діабету та серцево-судинних захворювань тощо). Отримання достатньої її кількості – дуже важливе для здоров’я.

Купити клітковину від виробника в Україні стало можливим завдяки компанії "Земледар", що займається виготовленням натуральних продуктів. Клітковину виготовляють у день замовлення, тому вона має чудові смакові якості та максимальну користь. Цільні зерна, горіхи та насіння обробляються тільки механічно, залишаючи поживні речовини недоторканими. Клітковину можна використовувати як монопродукт, проходячи курс оздоровлення, або додавати в різні страви для згущення та надання їм красивого кольору й текстури. Добова норма залежить від віку, стану здоров’я та реакції на продукт. В середньому рекомендовано 38 г в день для чоловіків і 25 г для жінок.

Ми пропонуємо більше 15 видів клітковини від виробника в Україні як для роздрібних, так і для оптових покупців.

Кошик
Разом
Підсумок
0 грн
Разом
0 грн
Підсумок
  • Товарів замовлено на суму: 0 грн
  • Доставка товару: 0 грн
  • Eкологічне пакування: 0 грн
  • Розрахунок бонусами: 0 грн
  • Разом: 0 грн

Як тільки замовлення буде відправлено, ми повідомимо Вам номер декларації, за яким можна буде відстежувати процес доставки. Якщо у Вас виникли запитання з приводу Вашого замовлення, зв’яжіться з нами за адресою order@zemledar.ua або зателефонуйте: (096) 837 10 00, (050) 130 65 25

Авторизація
Закрити
Реєстрація
Пароль повинен включати мінімум одну велику літеру, одну цифру і бути довжиною не менш за 8 символів.
Закрити
Забули пароль?
Забули свій пароль? Вкажіть свій Email. Посилання на створення нового пароля ви отримаєте по електронній пошті.
Закрити