Волоські горіхи не потребують додаткового представлення. Це наші "друзі" з самого дитинства – не лише смачні, але й надзвичайно корисні. Кажуть, існує взаємозв'язок між зовнішньою схожістю плодів з органами людини та користю саме для цих органів. Волоський горіх нагадує крихітний людський мозок і дійсно дуже для нього корисний.
Особливості виробництва
Компанія "Земледар" ретельно контролює весь процес постачання волоських горіхів: від умов догляду за горіховими деревами до фасування.
Вирощування. Горіхові дерева виробника ростуть далеко від великих міст і промислових підприємств. Мінеральні добрива, пестициди та інсектициди не використовуються.
Зберігання. Продукт зберігається відповідно до санітарних норм, очищується та фасується у день замовлення. Покупець отримує свіжі волоські горіхи з останнього врожаю.
Фасування. В день замовлення товар упаковується в екологічні крафтові пакети.
Застосування в кулінарії
Перед вживанням у якості перекусу горіхи корисно замочувати. В "оживленому" вигляді вони стають м'якими та легше засвоюваними.
Волоський горіх використовують для приготування закусок, супів, гарячих м'ясних страв, гарнірів і, звичайно ж, десертів. Дуже добре поєднується з баклажанами, яйцями, сиром, свіжою зеленню, медом, сухофруктами та спеціями.
Спробуйте посипа́ти горішками пасту, вінегрет, зелений чи фруктовий салат; додавати у вівсянку, йогурт, соуси, тісто та бутерброди; панірувати ними рибу та курку; обсмажувати з невеликою кількістю морської солі та кленового сиропу.
Із сирих волоських горіхів можна вичавити чудову олію.
Простий салат з волоськими горіхами
Волоські горіхи розкриють і підкреслять смак салату, добре перегукуючись з терпкістю руколи та помідорним ароматом. Завдяки їм, легка страва стане на порядок ситнішою та поживнішою.
Інгредієнти:
- помідори – 4-5 шт.
- рукола – 30 г
- волоські горіхи – 50 г
- часник – 1 зубчик
- сіль і спеції – на смак
- олія рослинна – на смак.
Спосіб приготування:
- Помідори та руколу промити, нарізати.
- Волоські горіхи трохи підсушити на сухій сковороді або в духовці, потім посікти ножем.
- Очистити та дрібно нарізати часник.
- Змішати всі інгредієнти, заправити сіллю, олією та спеціями.
Кунжутне Печиво
Печиво теж буває корисним! Приготуйте з нами ароматне, солодке і поживне печиво, без вмісту цукру чи шкідливих компонентів. Печиво з кунжуту смакує по-особливому смачно. Горіхи, клітковина, мед і кокосова олія – чудовий склад, який сподобається не тільки дорослим, але й діткам. Урізноманітнюєте меню корисними десертами!
Корисні (лікувальні) властивості
Володіючи протигрибковими, антибактеріальними й антиоксидантними властивостями, волоські горіхи здатні зменшувати запалення в організмі та усувати хронічні захворювання. Велика кількість корисних речовин у складі плодів благотворно впливає на весь організм і тримає його в тонусі.
Кровоносна система. Зниження ризику ішемічної хвороби серця, атеросклерозу, анемії та інших серцево-судинних захворювань. Нормалізація артеріального тиску та рівня холестерину.
Ендокринна система. Допомога при цукровому діабеті – зниження рівня цукру в крові. Контроль апетиту та ваги.
Нервова система. Неоціненна користь для мозку: поліпшення навичок навчання та пам'яті. Усунення мігреней, кластерних головних болів і безсоння. Заспокійливий ефект, зниження тривожності.
Травна система. Антигельмінтний і послаблюючий ефект, усунення запорів, поліпшення перистальтики та роботи печінки. Підтримання здорового мікробіому кишечника.
Статева система. Захист від раку простати та грудей. Ефект афродизіаку. Підтримання чоловічої фертильності та здоров'я сперми.
Опорно-рухова система. Зменшення запалень при артритах. Підтримання здоров’я кісток і хрящів.
Особливості вживання та зберігання
Для вагітних: надзвичайно корисні для мами та дитини, зокрема через омега-3.
Для дітей: дозволяти з 3 років, переконавшись у відсутності алергічних реакцій.
Зберігання: в очищеному вигляді – до 6 місяців у прохолодному темному місці. Допускається заморожування.
Добова норма: 50-80 г (приблизно ½ склянки).
Протипоказання
Горіхи волоські протипоказані при:
- - хронічних колітах та ентероколітах;
- - гострих кишкових захворюваннях;
- - підвищеному згортанні крові;
- - алергічних реакціях організму на них.
Корисний склад
Вітаміни: група B, А, Е, С, К, Р.
Біологічно значущі елементи: залізо, кобальт, цинк, магній, мідь, калій, кальцій, селен, марганець, фосфор, натрій, бор.
Корисні сполуки: токофероли, омега-3, омега-6, каротин, ефірні олії, дубильні речовини, фітонциди (юглон), мелатонін, алкалоїди.
Білки: |
28 г на 100 г продукту |
Жири: |
65,2 г на 100 г продукту |
Вуглеводи: |
35,5 г на 100 г продукту |
Калорійність: |
654 Ккал на 100 г продукту |
Тип тари: |
паперовий крафт-пакет або мішок |
Термін зберігання: |
3 міс. у темному місці при температурі від +4°С до +18°С |
Країна походження горіхів: |
Україна |
Контроль якості: |
ТМ “Земледар” |