Свіжа олія з сирого насіння голозерного гарбуза відрізняється гарбузово-фруктовим смаком і темно-зеленим кольором. Вважається, що осінні овочі – найбільш вітамінізовані, адже вони достигали все літо й набиралися сили від сонця, дощів і землі. Тому гарбузова сиродавлена олія володіє багатьма корисними властивостями та вважається однією із найцінніших.
Компанія “Земледар” ретельно контролює весь процес виробництва олії: від посіву насіння до розливу в тару.
Вирощування. Компанія обрала екологічні сонячні поля Тернопільщини та один з найкращих сортів голозерного гарбуза. Застосування будь-якої агрохімії є категорично неприйнятним.
Виробництво. Використовуються німецькі маслопреси з контролем температури для отримання холодного віджиму, щоб олія зберегла всі вітаміни та поживні речовини. Після виготовлення олія відстоюється природним методом у скляній тарі в темному місці впродовж 12 годин. Цим самим вдається досягти максимального сповільнення окислювальних процесів. Під час відстоювання мікрочастинки насіння осідають без стороннього втручання, олія стає прозорою.
Фасування. Відстояну олію розливають у скляні пляшки темно-зеленого кольору і надсилають покупцям. На прохання покупців, олія може відправлятись без попереднього відстоювання.
Найкраще смакує з відвареними овочами та свіжими салатами (особливо з огірками, капустою, динею, яблуками). Тонко підкреслює смак м'яких сирів (брі, емменталю, блакитного овернського), пасти, рису. Добре доповнює смак і користь овочевих смузі та супів, особливо з гарбузом.
Спробуйте присмачити окраєць хліба гарбузовою олією та доповнити улюбленими бутербродними інгредієнтами.
Гурмани радять ледь збризнути цією олією морозиво!
Не підходить для смаження і тушкування.
Для ніжної кремової текстури супу потрібно використовувати лише м'якуш гарбуза, рослинне молоко та воду (за бажанням – з олійною заправкою та топінгом). А можна приготувати більш насичений овочевий варіант першої страви, і зробити це прямо в гарбузі!
- гарбуз або батат – 1 шт.
- овочі (баклажани, картопля, солодкий перець, цибуля) – у кількості на ваш смак
- рослинне гарбузове молоко – 100 мл
- вода – 50 мл
- свіжа зелень – 1 жменя
- сіль і спеції – на смак
- гарбузова сиродавлена олія – 0,5 ст.л. для заправки.
- Взяти гарбуз круглої форми зі стійким “дном”, вирізати м'якуш і видалити насіння.
- М'якуш додати до дрібно нарізаних овочів, перемішати, посолити, додати спеції і начинити ними гарбузовий “горщик”.
- Залити водою та гарбузовим рослинним молоком.
- Поставити запікатися в духовку при 180℃ на 40-45 хвилин.
- Дати страві трохи охолонути, потім полити гарбузовою олією і посипати свіжою зеленню.
Рецепт весняного салату з черемшою є не лише надзвичайно смачний та ситний, а і здоровий. Також в класичному, народному варіанті в страву додають варені яйця та кисломолочний сир. Наш весняний салат може бути самостійною стравою чи подаватись з гарнірами, та підходить для людей, що дотримуються посту чи веганської дієти.
КАША ИЗ СОРГО
Комедогенність: 2 (рекомендується до використання в косметологічних процедурах для шкіри обличчя).
Для шкіри: застосовуйте у складі масок для в'янучої, сухої, чутливої шкіри. Використовуйте для легкого відбілюючого ефекту й усунення наслідків акне. Додавайте до масажних олій. У комбінованій терапії підліковуйте дерматити, екзему, вугрові висипи.
Для волосся: втирайте в шкіру голови 1 раз на тиждень за 30 хвилин до миття в якості вітамінної маски. Найкращий ефект для краси олія надає при внутрішньому вживанні.