Свіжа фундукова олія поєднує м'який горіховий смак, приємну легку гірчинку та світло-бурштиновий відтінок. Дарує неймовірний аромат найрізноманітнішим стравам, підкреслює смак і допомагає "розкритись" іншим інгредієнтам. За вмістом вітаміну Е лідирує серед всіх рослинних олій, а заліза в ній більше, ніж у червоному м'ясі та яблуках!
Компанія “Земледар” ретельно контролює весь процес виробництва олії: від посіву насіння до розливу в тару.
Вирощування. Компанія співпрацює з надійними постачальниками органічного фундука (лісового горіха). Застосування будь-якої агрохімії є категорично неприйнятним.
Виробництво. Використовуються німецькі маслопреси з контролем температури для отримання холодного віджиму, щоб олія зберегла всі вітаміни та поживні речовини. Після виготовлення олія відстоюється природним методом у скляній тарі в темному місці впродовж 12 годин. Цим самим вдається досягти максимального сповільнення окислювальних процесів. Під час відстоювання мікрочастинки насіння осідають без стороннього втручання, олія стає прозорою.
Фасування. Відстояну олію розливають у скляні пляшки темно-зеленого кольору і надсилають покупцям. На прохання покупців, олія може відправлятись без попереднього відстоювання.
Олія лісового горіха сумісна майже з усіма стравами і продуктами. Найсмачніші поєднання:
- з твердим сиром (конте, бофор, абонданс, грюйер, емменталь);
- з овочами (авокадо, кабачки, патисони, листя салату, капуста, морква);
- з жирною рибою або білим м'ясом;
- з кондитерськими виробами, десертами з шоколадом і грушею;
- з млинцями і булочками.
За допомогою фундукової олії навіть звичайну страву можна зробити вишуканою. Використовуйте холодною або в кінці приготування. Поєднуйте з іншими оліями: арахісовою, горіховою, кедровою, кунжутною, мигдалевою.
Не підходить для смаження і тушкування.
Олії з горіховим смаком прекрасно поєднуються з морквою. Цей салат смачний і доречний у будь-який час дня.
- морква – 1 шт.
- олія фундука – 1 ст.л.
- Моркву натерти на крупній тертці.
- Полити олією.
- За бажанням додати сіль та/або прянощі.
Комедогенність: 2 (помірно низька).
Для шкіри: наносьте для зволоження та живлення, лікування висипань, очищення та звуження пор, поліпшення кольору обличчя. Додавайте в маски, тоніки, креми (в тому числі для шкіри повік), домашні маски. Використовуйте для антицелюлітних масажів.
Для волосся: попестіть волосся маскою з фундукової олії (1 ст.л.), жовтка, екстракту алое (2 флакончики) та ряжанки (1 ст.л.). Трохи підігрійте суміш, нанесіть на підсушене волосся й закутайте для створення парового ефекту на 30-40 хвилин. Змийте в 3 етапи: шампунем, яйцем (порошком гірчиці або золою) і ще раз шампунем. Повторюйте раз на 2-3 тижні, і волосся буде виглядати, наче після дорогих салонних процедур, до того ж, швидше рости!
Олія фундука рекомендована вегетаріанцям, людям після важких фізичних і нервових навантажень, при хронічній втомі та занепаді сил. Має протизапальну, ранозагоювальну, регенеруючу, антипаразитарну, антиканцерогенну дії.
Травна система. Антигельмінтні властивості, загоєння пошкоджених слизових ШКТ. Поліпшення роботи печінки і кишечника.
Опорно-рухова система. Зміцнення кісткової тканини.
Нервова система. Зняття нервової напруги й перезбудження. Боротьба з втомою. Зниження частоти та сили епілептичних нападів. Покращення зору.
Кровоносна система. Підтримання нормального рівня холестерину в крові, нормалізація тиску. Профілактика атеросклерозу та вікових судинних хвороб.
Покривна система. Ранозагоювальні властивості, допомога при опіках, обвітренні і лущенні.
Ендокринна система. Сприятливий вплив на вилочкову залозу та її імунні функції.
Варто пам'ятати, що олія є не ліками, а лише підтримуючим засобом. Слідкуйте за самопочуттям після прийому препарату та консультуйтеся з фахівцями (дієтологами, терапевтами).
Вітаміни: С, Е, група В;
Біологічно значущі елементи: кальцій, цинк, магній, калій, залізо, натрій, йод, кобальт, марганець, мідь, фосфор;
Жирні кислоти: олеїнова (омега-9), лінолева (омега-6), ліноленова (омега-3), стеаринова;
Корисні сполуки: каротиноїди, фітостерини, фосфоліпіди.