Одна з найбільш вишуканих олій, що відрізняється чудовими смаковими та косметологічними властивостями. Мигдалевій олії властиві природна солодкість і приємна гірчинка мигдалю, світло-жовтий колір і ніжна консистенція. Вона є джерелом антиоксидантного вітаміну Е та ненасичених жирів, тому сприятливо впливає на організм.
Компанія “Земледар” ретельно контролює весь процес виробництва олії: від посіву насіння до розливу в тару.
Вирощування. Компанія співпрацює з перевіреним і надійним постачальником мигдалю.
Виробництво. Використовуються німецькі маслопреси з контролем температури для отримання холодного віджиму, щоб олія зберегла всі вітаміни та поживні речовини. Після виготовлення олія відстоюється природним методом у скляній тарі в темному місці впродовж 12 годин. Цим самим вдається досягти максимального сповільнення окислювальних процесів. Під час відстоювання мікрочастинки насіння осідають без стороннього втручання, олія стає прозорою.
Фасування. Відстояну олію розливають у скляні пляшки темно-зеленого кольору і надсилають покупцям. На прохання покупців, олія може відправлятись без попереднього відстоювання.
Мигдалева олія комбінується з будь-якими продуктами і не витісняє їхні аромати, підходить для настоювання із запашними травами та спеціями.
Це смачна добавка як до солоних, так і до солодких страв: зелених салатів, авокадо, десертів з червоними фруктами, яблуками, грушами, апельсинами, какао.
Підсилює смак білого м'яса, лососини, крабів і лобстерів.
Мигдалева олія гарно “приятелює” з хлібом. Ці продукти смачні просто вдвох або ж у більш складних поєднаннях на зразок бутербродів, сморребродів, брускет. Олія доповнює й інші вироби з тіста: як інгредієнт випічки або ж топінг до оладок, млинців, панкейків.
Не підходить для смаження і тушкування.
Олія підкреслить аромат і смак делікатесного мигдалевого десерту.
- мигдаль мелений або мигдалеве борошно – 1 скл.
- мед – 1-3 ст.л.
- кориця, кардамон – щіпка
- олія мигдалю – 1 ч.л.
- Подрібнений мигдаль змішати з медом, прянощами і мигдалевою олією.
- З отриманої щільної маси зліпити невеликі кульки.
- За бажанням панірувати у подрібненому мигдалі чи інших горіхах або занурити кожну цукерку в шоколадну глазур.
Комедогенність: 2 (підходить для використання в косметологічних цілях).
Для шкіри: підходить для всіх типів, але особливо для сухої, а також для ніжної шкіри під очима (вітамін E у складі олії має антиоксидантні властивості і бореться зі старінням). Додавайте в тоніки і креми або наносьте в чистому вигляді на обличчя та зону декольте для пом'якшення, зволоження і додання шкірі сяяння. Використовуйте для регуляції вироблення шкірного сала та звуження пор. Змащуйте сухі ділянки шкіри (п'яти, лікті, кисті). Застосовуйте як масажну олію, в тому числі для немовлят.
Для волосся та вій: втирайте в корені волосся за 40-50 хвилин до миття. Додавайте краплину олії в шампуні та маски. Наносьте на вії спеціальною щіточкою для стимуляції їх росту. Зміцненню і росту волосся допомагає вітамін F.
Мигдалева олія відмінно зарекомендувала себе як профілактичний засіб від багатьох нездужань.
Нервова система. Заспокійливий ефект, поліпшення якості сну.
Кровоносна система. Запобігання серцево-судинним захворюванням, нормалізація тиску, зменшення холестерину в крові.
Травна система. Стимуляція роботи залоз ШКТ, допомога в перетравленні важкої їжі. Легка послаблююча дія, усунення метеоризму, печії. Позитивний ефект при гастриті з підвищеною кислотністю, виразці шлунка та дванадцятипалої кишки.
Покривна система. Загоєння ран, ерозій, виразок на шкірі та слизових оболонках. Усунення проявів екземи, дерматитів, сонячних опіків при зовнішньому застосуванні.
Ендокринна система. Зміцнення імунітету, активізація природних захисних механізмів в організмі.
Дихальна система. Полегшення протікання пневмонії, ангіни та сухого кашлю (за рахунок протизапальних властивостей). Відхаркувальний ефект.
Видільна система. Сечогінний ефект.
Варто пам'ятати, що олія є не ліками, а лише підтримуючим засобом. Слідкуйте за самопочуттям після прийому препарату та консультуйтеся з фахівцями (дієтологами, терапевтами).