Мигдалеве борошно не тільки смачне, але й збагачене вітамінами та мінералами. Порівняно низький глікемічний індекс і відсутність у складі глютену робить його продуктом, придатним для низьковуглеводних систем харчування. Містить жир, який надає глибини, смаку й насиченості стравам. Популярне у високій кухні, особливо у Франції. Прекрасна косметологічна сировина для домашніх масок і кремів.
Компанія "Земледар" ретельно контролює весь процес виробництва борошна: від контролю якості сировини до розфасовки. Перш ніж прийняти рішення про закупівлю та подальшу співпрацю з постачальником, ми перевіряємо тестові зразки мигдалю та документи, що підтверджують відповідність продукції міжнародним санітарним нормам і якості.
Виробництво. Все борошно виготовляється тільки в день замовлення. Покупець отримує свіже якісне борошно, зі збереженням всіх корисних властивостей. У виробництві використовується німецький жорновий млин з просіювачем, зроблений з екологічних матеріалів. Низька швидкість обертання корундово-керамічних жорен забезпечує збереження всіх корисних властивостей горіхів.
Фасування. Свіже борошно пакується у крафтові паперові пакети.
Мигдалеве борошно практично не збільшується в обсязі у процесі випікання і не деформує готовий продукт, що дозволяє без остраху використовувати його у складній випічці (макаруни, меренги).
Глютенове борошно у випічці можна повністю замінити мигдалевим, але при цьому трохи збільшити кількість розпушувача (оскільки борошно з мигдалю важче за звичайне). Збалансувати зайву вологу допоможе або збільшення кількості борошна, або зменшення кількості рідини. Також врахуйте, що мигдалеве тісто пропікається швидше, тому доведеться готувати його при дещо нижчій температурі або накриваючи фольгою. Не рекомендується використовувати мигдалеве борошно у дріжджовому тісті.
Підходить для рецептів, що не передбачають термічну обробку (сироїдні десерти, пудинги, домашні цукерки, марципан). Використовується як паніровка при обсмажуванні м'ясних продуктів, а також для приготування соусів і каш.
Борошно тонкого помелу з бланшованого мигдалю можна використовувати для приготування мигдалевого молока, просто заливши його водою на ніч.
Ідеальне за смаком і текстурою печиво виходить завдяки ароматному й соковитому мигдалевому борошну. Пригощайте ним друзів-гурманів, любителів печива, дітей, друзів, сусідів і отримуйте компліменти!
- мигдалеве борошно – 1 скл.
- борошно пшеничне цільнозернове – 100 г
- кокосове олія – 3 ч.л.
- коричневий цукор – 2-3 ст.л.
- яйце (можна замінити лляним) – 2 шт.
- кориця, ваніль – на смак
- сіль – дрібка.
- Змішати 2 види борошна, додати до них прянощі, сіль і цукор, перемішати.
- Додати до маси яйця й олію, знову перемішати.
- Мокрими руками відривати невеликі шматочки й формувати печиво. Чим більш плоским воно буде – тим більш хрустким вийде в результаті.
- Деко застелити пергаментним папером, викласти печиво на невеликій відстані один від одного.
- Випікати в заздалегідь розігрітій до 180°С духовці 17-20 хвилин. Готовому печиву дати охолонути.
Мигдалеве борошно – відмінний антиоксидант. Завдяки високому вмісту клітковини й протеїну воно надовго насичує, запобігаючи переїданню та скачкам цукру в крові.
Кровоносна система. Очищення крові. Зниження "поганого" холестерину й артеріального тиску. Підвищення гемоглобіну. Зміцнення серця і судин.
Ендокринна система. Зниження резистентності до інсуліну. Контроль рівня цукру в крові.
Нервова система. Запобігання мігрені й безсонню. Зниження ризику хвороби Альцгеймера.
Травна система. Нормалізація кислотності шлункового соку. Сприяння повноцінній роботі печінки й селезінки; жовчогінний ефект.
Покривна система. Поліпшення стану волосся та шкіри. Пом'якшувальний і протизапальний ефект.
Опорно-рухова система. Усунення судом. Зменшення больових відчуттів.