Топлене масло гхі на 99% складається з корисних ненасичених жирів, необхідних для організму. Продукт легко засвоюється, позитивно впливає на травлення та серцево-судинну систему. А його розкішний карамельний аромат та ніжний смак – величезний гастрономічний бонус! Гхі традиційно використовується в азіатській кухні і походить від цілющих витоків Аюрведи. Підходить для людей з лактозною непереносимістю, оскільки практично не містить лактози, а також казеїну (молочного білка).
Наша компанія докладає великих зусиль, щоб запропонувати покупцям товари найкращої якості, тому до асортименту надходять продукти лише перевірених та надійних постачальників.
Гхі виготовляється із вершкового масла за спеціальною технологією. Спочатку на повільному вогні протягом тривалого часу з масла витоплюється вся вода, казеїн та лактоза, потім воно проходить кілька етапів очищення. У продукті зберігається максимум корисних складових, відсутні домішки та добавки.
Зберігання. Масло гхі зберігається відповідно до всіх санітарних норм. У день замовлення товар відправляється покупцеві у скляній або пластиковій тарі в добре захищеному упакуванні (екологічному за бажанням).
Масло гхі – неймовірно універсальне! Воно ідеально поєднується зі стравами з м'яса та овочів, а також з різноманітними спеціями. При смаженні не горить і не виділяє канцерогени. Гхі має більш високу точку димлення (близько 250℃), ніж звичайне вершкове масло (близько 180℃) і навіть ніж кокосова, соняшникова та оливкова олії, тому страви ніколи не підгоряють і на довершення набувають ніжного вершкового смаку та аромату.
Використовуйте топлене масло гхі для смаження яєць і грінок, житніх млинців або кабачкових оладок, заправляйте ним каші, попкорн, варену картоплю й тепле молоко зі спеціями.
Каша з осінніми присмаками журавлини та гарбуза – затишний обід чи вечеря в холодну пору року. Кіноа можна замінити більш традиційним пшоном, рисом або кукурудзяною крупою. Подавайте страву гарячою.
- кіноа – 300 г
- гарбуз – 400 г
- журавлина сушена – 80 г
- масло гхі – 3 ст.л.
- цукор коричневий – 1-2 ст.л.
- цукор із натуральною ваніллю – 2 ст.л.
- сіль – щіпка.
- Розігрійте духовку до 200℃.
- Застеліть форму для запікання пергаментом. Гарбуз очистіть від шкірки та насіння, наріжте кубиками стороною 1-1,5 см. Викладіть у форму, полийте 2 ст.л. підігрітого масла гхі, посипте коричневим цукром, перемішайте. Запікайте до м’якості приблизно 20 хвилин.
- Зваріть кіноа у великій кількості киплячої підсоленої води, додавши журавлину. Потім відкиньте на друшляк із дрібним ситечком і обсушіть.
- Поєднайте гарбуз із кіноа, приправте ванільним цукром та 1 ст.л. масла гхі.
Комедогенність: гхі можна використовувати як некомедогенний засіб.
Для шкіри: застосовується для зволоження та надання сяяння шкірі, усунення темних кіл під очима та тріщин на губах, а також у подологічних процедурах. Нагрійте трохи топленого масла та нанесіть його на тіло перед купанням, щоб шкіра стала м’якою та гладкою. Якщо у вас сухе обличчя, змішайте гхі з водою, утріть у шкіру та змийте через 15 хвилин.
Для волосся: використовується для зволоження, живлення та надання блиску, зміцнює волосяні фолікули. Просто нагрійте ложку топленого масла, щоб воно ледь розтануло, занурте в нього пальці й акуратно потріть шкіру голови та волосся. Залиште на кілька годин і змийте шампунем. Можна наносити тільки на сухі посічені кінчики для усунення проблеми. Для стимуляції кровообігу та росту волосся робіть масаж голови з підігрітим маслом гхі.