Темно-жовта олія гірчиці вирізняється пікантним гоструватим смаком і ароматом, що нагадує свіже сіно. Унікальна особливість гірчичної олії – її антисептичні та протизапальні властивості. Це справжній природний антибіотик!
Компанія “Земледар” ретельно контролює весь процес виробництва олії: від посіву насіння до розливу в тару.
Вирощування. Компанія обрала екологічні сонячні поля Тернопільщини та один з найкращих олійних сортів гірчиці. Застосування будь-якої агрохімії є категорично неприйнятним.
Виробництво. Використовуються німецькі маслопреси з контролем температури для отримання холодного віджиму, щоб олія зберегла всі вітаміни та поживні речовини. Після виготовлення олія відстоюється природним методом у скляній тарі в темному місці впродовж 12 годин. Цим самим вдається досягти максимального сповільнення окислювальних процесів. Під час відстоювання мікрочастинки насіння осідають без стороннього втручання, олія стає прозорою.
Фасування. Відстояну олію розливають у скляні пляшки темно-зеленого кольору і надсилають покупцям. На прохання покупців, олія може відправлятись без попереднього відстоювання.
Гірчична сиродавлена олія дозволяє краще засвоюватися овочам і зелені. Добре поєднується з цвітною капустою, стравами з яєць (омлетами, яєчнею з овочами), хачапурі, сирами та випічкою. Змастіть олією чорний хліб або свіжі булочки з солоними начинками, кунжутом і прянощами.
Є пікантним інгредієнтом багатьох корисних соусів і особливо підходить для приготування домашнього майонезу.
У французькій кухні олію люблять поєднувати з базиліком, розмарином і шпинатом. Спробуйте змішувати її з іншими харчовими оліями для отримання оригінального смаку. Щоб пом'якшити гострий смак – поєднуйте олію з кисломолочними продуктами.
Не підходить для смаження і тушкування.
Класичний майонез готують на соняшниковій та оливковій олії. Щоб зробити популярний соус гострішим і надати йому гарного сонячного відтінку – візьмемо в основу гірчичну олію.
- яйце куряче – 1 шт. (або перепелині – 4 шт.)
- гірчична олія – 100 мл
- лимонний сік – 1 ч.л.
- сіль, спеції – на смак.
- Збити яйце з олією в блендері до однорідної консистенції (3-5 хвилин).
- Додати лимонний сік, сіль, спеції і добре перемішати (або ще раз збити).
- Перелити в тару і зберігати в холодильнику. Використати протягом 3 днів.
Рецепт весняного салату з черемшою є не лише надзвичайно смачний та ситний, а і здоровий. Також в класичному, народному варіанті в страву додають варені яйця та кисломолочний сир. Наш весняний салат може бути самостійною стравою чи подаватись з гарнірами, та підходить для людей, що дотримуються посту чи веганської дієти.
БУРГЕР з КОТЛЕТОЮ з СОЄВИХ БОБІВ
Соєві боби рекордсмен по вмісту білків і містять їх від 34 до 45 %. За цим показником соя випереджає м’ясо, молочні продукти та горіхи, а отже є відмінним джерелом протеїну. Ми звикли бачити сою на продуктових полицях в вигляді соєвого м’яса або тофу але в цьому рецепті ми використовуємо саме соєві боби, адже в них збережена найбільша кількість поживних речовин, жирів та амінокислот, що дарує нам природа.
Комедогенність: 2 (підходить для всіх типів шкіри, але в обмеженій кількості – для жирної).
Для шкіри: використовуйте як розігріваючу масажну олію для кращої ефективності процедури. При псоріазі, дерматитах, вуграх і герпесі точково змащуйте уражені поверхні. Додавайте в косметичні маски для обличчя. Застосовуйте для пом'якшення шкіри рук з кремами або обгортаннями.
Для волосся: наносьте на шкіру голови для зміцнення волосяних фолікул (олія має здатність підсилювати кровотік у тканинах), а також для відновлення структури і зволоження пасм. Якщо ви власниця світлого волосся – не зловживайте олією, щоб уникнути небажаного потемніння тону.
Найкращий ефект для краси олія надає при внутрішньому вживанні, оскільки володіє антиоксидантними омолоджуючими властивостями.