Гірчичний порошок відрізняється від борошна та клітковини фракцією помелу (для порошку використовується найдрібніша), за текстурою нагадує пудру або крохмаль. Вживається або відразу як приправа, або як інгредієнт для приготування соусної гірчиці, салатних заправок тощо. Продукт характеризується численними корисними властивостями, тому активно застосовується у косметології та оздоровленні. Може використовуватись як натуральний засіб для чищення.
Компанія “Земледар” ретельно контролює весь процес виробництва продуктів: від посіву насіння до фасування.
Вирощування. Наша гірчиця вирощується далеко від великих міст і промислових підприємств. Мінеральні добрива, пестициди та інсектициди не використовуються.
Виробництво. Гірчичний порошок виготовляється в день замовлення. Покупець отримує свіжий якісний продукт зі збереженням усіх корисних і смакових властивостей. У виробництві використовується німецький жорновий млин із просіювачем, зроблений з екологічних матеріалів. Низька швидкість обертання корундово-керамічних жорен забезпечує збереження всіх корисних властивостей насіння.
Фасування. Свіжий порошок пакується у крафтові паперові пакети.
Використовуйте як інгредієнт гострих соусів (майонезу, голландського) або як приправу до м’ясних страв, салатів, запіканок, при засолюванні та консервуванні овочів і риби. Це природний консервант і антисептик. Невелику кількість продукту можна додавати у випічку, якщо вона передбачає пікантний присмак і гостроту.
Найчастіше з гірчичного порошку готують столову гірчицю, змішуючи його з водою, оцтом, лимонним або яблучним соком, вином і додаючи сіль, цукор та інші смакові підсилювачі. Найпопулярніші види гірчиці: російська, німецька, американська, італійська фруктова, англійська, китайська. А це один із давніх рецептів суміші з гірчичним порошком, що датується IV-V ст.: гірчичний порошок, перець, кмин, любисток, підсмажене насіння коріандру, кріп, селера, чебрець, материнка (орегано), цибуля, мед, оцет, гарум (рибний соус) і рослинна олія.
Гірчичний порошок має властивість стабілізувати суміш олії та води, виступаючи емульгатором.
Порошок гірчиці має потужні протизапальні та антисептичні особливості, чинить благотворний вплив на організм і продовжує молодість. Застосовується в тому числі зовнішньо.
Ендокринна система. Підвищення імунітету, активізація обміну речовин.
Покривна система. Омолоджуючий ефект для шкіри, профілактика зморшок. Зігріваюча дія при зовнішньому застосуванні (гірчичники). Зміцнення й активація росту волосся.
Травна система. Налагодження травлення та стимуляція апетиту. Сприяння перистальтиці та виробленню ферментів. Лікування кишкових хвороб.
Опорно-рухова система. Зміцнення кісткової тканини. Допомога при зубних болях.
Кровоносна система. Поліпшення циркуляції крові. Зниження ризику серцево-судинних захворювань.
Дихальна система. Лікування простудних захворювань як при внутрішньому, так і при зовнішньому застосуванні. Усунення симптомів застуди, кашлю, грипу, ГРВІ, задишки.
Видільна система. Виведення токсинів і солей з організму. Лікування захворювань сечостатевих органів.
Варто пам’ятати, що порошок є не ліками, а лише підтримуючим засобом. Слідкуйте за самопочуттям після прийому препарату та консультуйтеся з фахівцями (дієтологами, терапевтами).