Золотава олія з насіння чорної редьки – низькокалорійна та дієтична, до того ж з оригінальним ароматом і гостринкою. Це робить її бажаним продуктом на кухні прихильників здорового харчування, особливо з урахуванням численних корисних якостей. Вважається більш доступною альтернативою кедровій олії за цілющими властивостями.
Компанія “Земледар” ретельно контролює весь процес виробництва олії: від посіву насіння до розливу в тару.
Вирощування. Компанія обрала екологічні сонячні поля Тернопільщини та один з найкращих олійних сортів редьки. Застосування будь-якої агрохімії є категорично неприйнятним.
Виробництво. Використовуються німецькі маслопреси з контролем температури для отримання холодного віджиму, щоб олія зберегла всі вітаміни та поживні речовини. Після виготовлення олія відстоюється природним методом у скляній тарі в темному місці впродовж 12 годин. Цим самим вдається досягти максимального сповільнення окислювальних процесів. Під час відстоювання мікрочастинки насіння осідають без стороннього втручання, олія стає прозорою.
Фасування. Відстояну олію розливають у скляні пляшки темно-зеленого кольору і надсилають покупцям. На прохання покупців, олія може відправлятись без попереднього відстоювання.
Редькова олія холодного віджиму чудово доповнює овочеві та зелені салати, гарніри, сири, морепродукти, тушковані овочі, цільнозерновий хліб. Надає оригінального смаку соусам, яким потрібна гострота. У теплі страви додавати олію краще наприкінці готування – для збереження всіх корисних властивостей.
Не підходить для смаження і тушкування.
Майже всі сиродавлені олії гармонійно поєднуються з овочевими салатами, але редькова створює насиченіший смаковий букет з гостринкою.
- листя салату – 3 шт.
- волоські горіхи – жменя
- цибуля ріпчаста – 1 шт.
- морква – 1 шт.
- капуста білокачанна – ½ головки
- огірок – 1 шт.
- зелень (кріп, петрушка) – 1 пучок
- сіль – на смак
- редькова олія – 1 ч.л.
- соняшникова олія – 3-5 ч.л.
- Листя салату та зелень промити, нарізати звичним способом.
- Моркву натерти на тертці.
- Огірок нарізати часточками.
- Нашаткувати трохи капусти.
- Дрібно нарізати цибулю.
- Змішати всі інгредієнти, посолити, додати горіхи.
- Заправити рослинними оліями.
Для шкіри: додавайте до складу косметичних масок для усунення постакне і веснянок (в олії присутні відбілюючі компоненти). Використовуйте для звуження пор і боротьби з куперозом, зволоження сухих ділянок шкіри, лікування дерматологічних захворювань.
Для волосся: використовуйте традиційним способом для боротьби з облисінням (втирання в шкіру голови) і для відновлення структури волосся (олійні маски).
Сиродавлена олія з насіння чорної редьки має унікальний натуральний склад, завдяки якому може застосовуватись з лікувальною метою. Вважається природним бактерицидним, протигрибковим і антипаразитарним засобом (ефективна проти стафілококу, кишкової палички, грибкових уражень, дифтерії).
Видільна система. Сечогінний ефект.
Дихальна система. Виведення мокротиння при кашлі, ефективність при ларингіті, фарингіті, ангіні, гінгівіті, фарингітах, тонзилітах, пневмонії, ГРВІ, трахеїті, туберкульозі, бронхітах, кашлюку.
Травна система. Поліпшення стану при закрепах, порушеннях травлення, дизентерії, харчовому отруєнні, гельмінтозах. Профілактика та лікування в складі комплексної терапії цирозу печінки, гепатиту, гепатозу, пародонтиту. Жовчогінний ефект.
Кровоносна система. Користь при недокрів'ї. Профілактика атеросклерозу та інших серцево-судинних захворювань. Виведення "поганого" холестерину.
Покривна система. Прискорення загоєння екзем, виразок, гнійних запалень.
Опорно-рухова система. Допомога при захворюваннях кісток і суглобів.
Ендокринна система. Активізація пригнобленого імунітету.
Варто пам'ятати, що олія є не ліками, а лише підтримуючим засобом. Слідкуйте за самопочуттям після прийому препарату та консультуйтеся з фахівцями (дієтологами, терапевтами).