Коричневе насіння редьки – гіркувато-гостре на смак і нагадує гірчицю. Використовується у кулінарних, лікувальних та косметологічних цілях. Редька цінується за свої бактерицидні та протипаразитарні властивості, рекомендується для зміцнення здоров’я та лікування застудних захворювань. Підходить для виготовлення ароматної редькової олії.
Компанія “Земледар” ретельно контролює весь процес постачання насіння редьки олійної з полів до покупця: від догляду за рослиною до розфасовки.
Вирощування. Наша редька росте далеко від великих міст, жвавих доріг і промислових підприємств. Мінеральні добрива та інша агрохімія не використовуються.
Зберігання. Насіння зберігається відповідно до санітарних норм і фасується у день замовлення. Покупець отримує свіже насіння редьки з останнього врожаю.
Фасування. Товар упаковується в екологічну паперову тару та надсилається покупцеві.
Через природну гіркуватість насіння редьки краще використовувати мінімально – як спецію. Вона підійде для салатів, супів, гарнірів, добре доповнить маринади, соуси, квашені овочі, несолодку випічку.
Редька краще засвоюється з рослинними оліями, морквою та буряком. Гіркоту можна пом’якшити за допомогою авокадо, сирів, сухофруктів, зелені, горіхів. У поєднанні з медом утворюється солодкий і неймовірно корисний тандем.
Редьку особливо шанують в азіатській кухні та використовують у стравах всі елементи рослини.
Яскрава олійна заправка, ароматні помідори та пряне насіння редьки створюють насичений смак з приємною гостринкою та виділяють цей салат серед інших. Всього 5 хвилин – і корисна страва готова!
- помідор великий – 1 шт.
- авокадо – 1 шт.
- салат – 1 лист
- зелень на смак – 1 пучок
- сіль, перець – на смак
- насіння редьки – 0,5 ч.л.
- редькова олія – 1 ст.л.
- Помідор нарізати часточками.
- Авокадо очистити від шкірки та додати до помідору.
- Всипати порізану зелень і салат.
- Заправити все олією, спеціями та насінням редьки. Добре перемішати.
Взяти жменю насіння, промити за допомогою дрібного сита, викласти на блюдце та накрити зволоженою марлею з доступом до повітря. Періодично промивати та зволожувати насіння, поки не з’являться перші паростки.
Паростки можна додавати в салати, корисні коктейлі, смузі, бутерброди. Зберігати в холодильнику.
Редька чинить знезаражувальну, протигрибкову й антипаразитарну дію. Ефективна проти стафілококу, кишкової палички, дифтерії.
Дихальна система. Виведення мокротиння при кашлі, застудах (у поєднанні з медом). Ефективність при ларингіті, фарингіті, ангіні, гінгівіті, фарингітах, тонзилітах, пневмонії, ГРВІ, трахеїті, туберкульозі, бронхітах, кашлюку.
Видільна система. Очищення організму від токсинів. Відновлення водно-сольового балансу. Сечогінний ефект.
Кровоносна система. Очищення судин і крові. Протидія руйнуванню червоних кров’яних тілець і утворенню холестеринових бляшок.
Травна система. Профілактика пародонтиту. Стимуляція вироблення жовчі, очищення жовчних шляхів. Допомога при жовтяниці, цирозі печінки, гепатозі, сприяння виведенню білірубіну. Усунення застійних явищ, калових покладів, метеоризму та дисбактеріозу. Поліпшення стану при дизентерії, харчовому отруєнні, гельмінтозах.
Покривна система. Користь при лікуванні шкірних захворювань, екзем, виразок, гнійних запалень.
Ендокринна система. Активізація пригнобленого імунітету.
Опорно-рухова система. Допомога при захворюваннях кісток і суглобів.