В’ялені банани – популярна закуска, приготована шляхом дегідратації свіжих плодів. Вони м'які, жувальні, солодкі та насичені концентрованим банановим смаком. Це відмінне джерело енергії для організму й особливо корисне для людей, що займаються спортом або виконують фізичні роботи. В’ялені банани «Земледар» не містять добавок та консервантів.
Компанія «Земледар» ретельно контролює весь процес виготовлення в'ялених бананів аж до фасування.
Вирощування та виробництво. Банани ростуть далеко від великих міст, в екологічно чистій місцевості. Мінеральні добрива, пестициди та інсектициди не використовуються. Для сухофруктів використовуються добірні солодкі стиглі банани з Еквадору, що в’яляться у дегідраторах при мінімальній температурі 37°C.
Зберігання. Продукт зберігається відповідно до санітарних норм і фасується у день замовлення. Покупець отримує в’ялені банани із плодів останнього врожаю.
Фасування. У день замовлення товар упаковується в екологічні крафтові пакети.
В’ялені банани можна використовувати у мюслі, смузі, з пластівцями або йогуртом, а також їсти як закуску окремо. Можна подавати з медом або занурити в шоколад, загортати їх у млинці (потушкувавши з білим вином, лимонною цедрою та цукром).
Сухофрукт можна додавати у рецепти хліба, кексів, пудингів та печива для додаткового смаку та поживності. З в’ялених бананів та лимону вийде смачний компот.
Вівсянка чудово “перегукується” смаком з бананами, мигдалем і шоколадом. Готові кульки можна обкатати в какао та кокосовій стружці, утворивши два різні смаки.
- банани сушені нарізані – 1/4 скл.
- вівсяні пластівці – 1 скл.
- олія мигдальна – 1/2 скл.
- мед – 1/4 скл.
- мигдаль подрібнений – 1/4 скл.
- шоколад шматочками – 1/4 скл.
- сіль – щіпка.
- У великій мисці змішати пластівці, сіль, мигдалеву олію та мед.
- Додати в'ялені банани, мигдаль та шоколад.
- Сформувати невеликі кульки руками, викласти на пергамент і відправити в холодильник на 30 хвилин.
В’ялені банани містять багато антиоксидантів, що допомагають захистити організм від пошкоджень та уповільнюють процес старіння. Одна порція забезпечує приблизно 10% добової потреби людини у клітковині та 9% у калії.
Травна система. Поліпшення роботи кишківника. Зменшення ризику розвитку запорів, дивертикульозу, раку товстої кишки.
Ендокринна система. Поліпшення обміну речовин, імунітету. Регуляція рівня глюкози у крові, зниження ризику розвитку діабету.
Кровоносна система. Зниження рівня холестерину у крові. Підтримання здоров’я серця, профілактика анемії.
Покривна система. Згладжування зморшок, усунення висипів та лупи. Зміцнення волосяних фолікул.
Нервова система. Поліпшення зору, настрою, якості сну. Зниження ризику розвитку депресії та тривожних розладів.
Видільна система. Регуляція рівня води та солей в організмі. Зв’язування токсинів та виведення їх з організму. Зниження шкідливості нікотину та небезпечних сполук, що містяться у тютюні.