Горіхи кеш’ю з їхнім ніжним вершковим смаком можуть послужити смачною та корисною альтернативою для людей, які не вживають молочні продукти (з кеш’ю можна приготувати пречудові вегетаріанські сири, молоко та соуси). Рідко викликають алергію, на відміну від інших видів горіхів.
Компанія "Земледар" ретельно перевіряє якість продукції у постачальників, перш ніж прийняти рішення про закупівлю та подальшу співпрацю.
Тестові зразки. Тестові зразки та наявність документів, що підтверджують відповідність міжнародним санітарним нормам і високій якості, – обов'язкові умови покупки горіхів імпортного походження. Наша компанія докладає великих зусиль, аби запропонувати покупцям товари найкращої якості.
Зберігання. Продукт зберігається відповідно до санітарних норм, очищується та фасується у день замовлення. Покупець отримує свіжі ядра кеш’ю з останнього врожаю.
Фасування. В день замовлення товар упаковується в екологічні крафтові пакети.
Кеш’ю можна використати в якості перекусу або ж перемолоти на смачну горіхову пасту з "теплими" приправами (гвоздика, імбир, кориця, мускатний горіх) та кленовим сиропом. З нього також виходить дивовижне рослинне молоко з яскравим вершковим смаком.
Горіхи кеш’ю найбільш поширені у стравах азіатської та індійської кухні, де їх додають у салати, холодні закуски, супи, соуси, м'ясні страви, десерти.
Вегетаріанський варіант популярного торту готується набагато швидше й не вимагає випікання коржів. Для просочення використовуються маслянисті ядра кеш’ю, що надають десерту аналогічної оригіналу кремовості, ніжності й аромату.
- лаваш тонкий бездріжджовий – 2 листи
- горіхи кеш’ю – 200 г
- вода очищена питна – 100 мл
- мед – 3 ст.л.
- горішки для прикрашання.
- Лаваш розрізати на невеликі квадратики, можна злегка підсушити на сковороді або в духовці.
- Кеш’ю вимочити протягом 5 годин, промити, всипати у чашу комбайну, подрібнити. Додати до горіхів воду й збити до однорідної кремової консистенції.
- Покласти в масу мед, добре перемішати й поставити крем у холодильник на 1 годину, давши йому трохи загуснути.
- Лавашні “коржі” перемазати кремом і зібрати ярусами.
- Обрізки лавашу підсушити, подрібнити в крихту, змішати з товченими горішками та прикрасити тортик.
Антисептичні, антиканцерогенні та протизапальні властивості кеш’ю допомагають захистити організм від сезонних застуд і грипу, в цілому підвищити імунітет.
Кровоносна система. Профілактика недокрів’я й атеросклерозу. Усунення залізодефіцитної анемії, зміцнення серця та судин, розщеплення холестеринових бляшок. Нормалізація згортання крові.
Ендокринна система. Нормалізація рівня глюкози та загального гормонального фону. Зміцнення імунітету.
Нервова система. Усунення стомлюваності й “туману в голові”. Допомога при депресії та стресах, поліпшення когнітивних функцій (пам’яті, концентрації, уваги).
Травна система. Профілактика захворювань ротової порожнини. Ліквідація застою жовчі, зниження ризику утворення каменів у жовчному міхурі.
Покривна система. Сприяння виробленню колагену, підвищення пружності шкіри, омолоджуючий ефект. Усунення проявів псоріазу, дерматитів, екземи. Надання сили та блиску волоссю.
Статева система. Поліпшення статевої функції, підвищення сексуального потягу.
Опорно-рухова система. Зміцнення кісток і зубної емалі. Збільшення тонусу м’язів, позитивний вплив на формування кісток плоду в період вагітності.
Дихальна система. Допомога при лікуванні астми, бронхіту, грипу.