Ягоди годжі прийшли до нас з Азії та стали частим елементом здорового раціону. Їх насичений вітамінний склад, антибактеріальні та загальнозміцнюючі властивості особливо доречні у міжсезоння. Жінкам ягоди годжі полюбилися як ефективний засіб для схуднення та краси. До того ж, вони дуже смачні: нагадують поєднання журавлини та вишні.
Компанія "Земледар" ретельно перевіряє якість продукції у постачальників, перш ніж прийняти рішення про закупівлю та подальшу співпрацю.
Тестові зразки. Тестові зразки та наявність документів, що підтверджують відповідність міжнародним санітарним нормам і високій якості, – обов'язкові умови покупки продуктів імпортного походження. Наша компанія докладає великих зусиль, аби запропонувати покупцям товари найкращої якості.
Зберігання. Продукт зберігається відповідно до санітарних норм і фасується в день замовлення. Покупець отримує якісні ягоди з останнього врожаю.
Фасування. У день замовлення товар упаковується в екологічні крафтові пакети.
Годжі можна вживати як інші солодкі ягоди або як замінник родзинок: самостійно, в складі каш, мюслі, салатів, оладок, пирогів і печива.
Додавайте їх у йогурт, кефір, смузі та сирну масу, заварюйте з ними чай.
Дуже добре поєднуються ягоди годжі з шоколадом: білому та молочному вони надають легкої кислинки, а темному та фруктовому – солодкості.
Годжі надають напою солодкого ягідного смаку та в'язкості, чудово поєднуючись із полуничними характеристиками. Полуницю можна використовувати як свіжу, так і заморожену, а також на смак додавати спеції.
- ягоди годжі – 40 г
- полуниця – 200 г
- мед – 10 г
- рослинне молоко (найкраще підійде кокосове та мигдальне) – 300 г.
- Залити гарячою водою ягоди годжі та запарювати 15 хвилин.
- Полуницю промити й очистити від хвостиків.
- У чашу блендера або комбайна помістити ягоди годжі, полуницю, мед і збити до однорідності.
- Влити молоко та знову гарно збити. Можна додати кілька кубиків льоду.
Ягоди годжі мають антибактеріальні, протигрибкові й антиоксидантні властивості, тому дуже корисні як для зовнішніх, так і для внутрішніх систем організму. Прискорюють період реабілітації після важких захворювань, захищають від вільних радикалів та окисного стресу.
Кровоносна система. Профілактика анемії та захист еритроцитів. Поліпшення кровообігу, що позначається на здоров'ї багатьох органів.
Ендокринна система. Регуляція рівня цукру в крові. Стимуляція імунної відповіді на чужорідні тіла й антигени. Усунення алергічних реакцій. Прискорення метаболізму.
Нервова система. Користь для очей і зору, усунення симптомів синдрому “сухого ока”, поліпшення кровопостачання сітківки. Боротьба з безсонням і пригніченістю. Профілактика хвороби Альцгеймера.
Травна система. Очищення печінки та захист її клітин від пошкоджень. Усунення запорів, підтримання здорової мікрофлори кишечника.
Покривна система. Поліпшення стану шкірних покривів, усунення дерматитів. Сприяння виробленню колагену, боротьба з целюлітом. Незначний захист від УФ-променів, зменшення запалень від сонячних опіків.
Статева система. Підвищення лібідо, допомога при еректильних дисфункціях.
Видільна система. Поліпшення роботи нирок.