Імбир висушують для кращого зберігання, при цьому його властивості теж трохи змінюються (у процесі дегідратації він стає гострішим). За смаком та ароматом не поступається свіжому! Сушений імбир від "Земледар" не містить цукор і традиційно повністю натуральний.
Компанія "Земледар" ретельно перевіряє якість продукції у постачальників, перш ніж прийняти рішення про закупівлю та подальшу співпрацю.
Тестові зразки. Тестові зразки та наявність документів, що підтверджують відповідність міжнародним санітарним нормам і високій якості, – обов'язкові умови покупки продуктів імпортного походження. Наша компанія докладає великих зусиль, аби запропонувати покупцям товари найкращої якості.
Зберігання. Продукт зберігається відповідно до санітарних норм і фасується у день замовлення. Покупець отримує відмінний сушений імбир з останнього врожаю.
Фасування. У день замовлення товар упаковується в екологічні крафтові пакети.
Сушений шматочками імбир можна “перетворити” назад на свіжий, трохи проваривши у воді на слабкому або середньому вогні. Також його можна подрібнити на порошок і застосовувати як приправу.
Це прекрасний продукт для всіляких східних рецептів, яким він надає характерного гостро-пряного смаку. Застосовується в маринадах, супах, засмажках, каррі та ін.
Використовується для приготування зимових чаїв, компотів, глінтвейну, а також улюбленого багатьма імбирного елю. Робить смачнішими морси, киселі, квас, желе.
Приготуйте цей насичений, ароматний та дуже корисний напій удома. Подавайте збитень гарячим для зігріваючої та протизапальної дії або теплим для вгамування спраги та загальнозміцнювального ефекту.
- слайси сушеного імбиру – 3 шт.
- мед квітковий – 80 г
- лавровий лист – 1 шт.
- кориця – щіпка
- кардамон – щіпка
- гвоздика – 3 шт.
- цукор – 30 г
- вода – 850 мл.
- Воду довести до кипіння.
- Додати сушений імбир, спеції та цукор. Варити 5 хвилин на слабкому вогні.
- Зняти з плити та дати охолонути близько 10 хвилин.
- Підсолодити медом.
Сушений імбир багатий поживними речовинами та біологічно активними сполуками, які мають велике значення для організму. Має знеболювальну, протизапальну, розсмоктуючу, спазмолітичну та вітрогонну дію.
Травна система. Поліпшення травлення. Зменшення нудоти. Усунення розладів та дискомфорту у шлунку, коліків, діареї. Глистогонні властивості (підсилюються часником).
Дихальна система. Допомога у боротьбі з грипом та застудою (особливо у поєднанні з цибульним соком, молоком, лимонами, корицею, медом), при астмі. Відхаркувальні властивості, розрідження мокротиння.
Ендокринна система. Зниження ваги та рівня інсуліну в крові. Стимуляція щитовидної залози та обміну речовин.
Кровоносна система. Зниження ризику серцево-судинних захворювань, рівня ЛПНЩ-холестерину та тригліцеридів у крові. Зміцнення стінок судин.
Нервова система. Знеболюючий ефект (особливо при менструальних, зубних та головних болях). Поліпшення роботи мозку.
Статева система. Поліпшення потенції та лібідо.