Бразильські горіхи – дещо вкрай унікальне! За смаковими властивостями вони тверді, солонувато-солодкі, землисто-маслянисті, а за поживними – це один із найкращих концентратів селену (в одному горішку – до 96 мкг) та магнію. Обов'язково додайте продукт у свій раціон.
Компанія "Земледар" ретельно перевіряє якість продукції у постачальників, перш ніж прийняти рішення про закупівлю та подальшу співпрацю.
Тестові зразки. Тестові зразки та наявність документів, що підтверджують відповідність міжнародним санітарним нормам і високій якості, – обов'язкові умови покупки горіхів імпортного походження. Наша компанія докладає великих зусиль, аби запропонувати покупцям товари найкращої якості.
Зберігання. Продукт зберігається відповідно до санітарних норм і фасується у день замовлення. Покупець отримує свіжі бразильські горіхи з останнього врожаю.
Фасування. В день замовлення товар упаковується в екологічні крафтові пакети.
Горіхи обсмажують для надання їм ніжного смаку, подрібнюють до крихти або борошна, щоб застосувати у випічці, салаті, начинці, основі для тарту або соусі песто.
Продукт надає хрусткості рисовим та овочевим стравам. Його приправляють сіллю або цукром, використовують з іншими горіхами та сухофруктами як доповнення до сирної тарілки, готують урбеч.
Бразильські горіхи добре поєднуються з шоколадом, бананами, ваніллю. З них можна приготувати рослинне молоко.
Спробуйте урізноманітнити смак овочевих салатів тертим бразильським горіхом. Він надасть страві тонкого горіхового аромату, а завдяки масляності послужить смачною заправкою.
- огірки – 2 шт.
- перець болгарський – 1 шт.
- бразильський горіх – 100 г
- червона цибуля – ½ шт.
- петрушка – 1 пучок
- лайм – 1 шт.
- конопляна олія – 3 ст.л.
- сіль – 1 ч.л.
- Огірки та перець нарізати соломкою.
- Горіхи натерти на тертці або посікти ножем.
- Червону цибулю дуже дрібно накришити, скропити соком лайму.
- Перемішати всі інгредієнти, посолити та додати конопляну олію.
Бразильський горіх рекомендується спортсменам і ЗСЖ-никам для підтримки всіх систем організму, учням і студентам – для продуктивності мозкової діяльності. Може знижувати ризик онкологічних захворювань.
Кровоносна система. Зниження рівня ЛПНЩ (поганого холестерину) та ризику серцевих захворювань, запобігання утворенню бляшок. Нормалізація тиску.
Ендокринна система. Підтримка нормального обміну речовин, здоров'я щитовидної залози та зростання клітин. Стимуляція імунітету. Регуляція цукру в крові, зниження тяги до солодкого.
Нервова система. Сприяння активності мозку. Перешкоджання дегенерації нейронів, виникненню хвороб Альцгеймера та Паркінсона. Боротьба зі стресами та порушеннями сну.
Покривна система. Боротьба з вільними радикалами, уповільнення старіння. Поліпшення стану шкіри, волосся та нігтів. Боротьба з акне.
Статева система. Продовження жіночого репродуктивного віку. Сприяння виробленню тестостерону в чоловіків.
Опорно-рухова система. Поліпшення стану кісткової тканини за рахунок кальцію та магнію. Зміцнення м'язів, зв'язок і суглобів.