У порівнянні з білим рисовим борошном, борошно з бурого нешліфованого рису має більш виражений солодкуватий смак та щільнішу структуру, меншу калорійність, більший вміст цінних речовин, а також гарний коричневий відтінок.
Компанія "Земледар" ретельно контролює весь процес виробництва борошна: від контролю якості сировини до розфасовки. Перш ніж прийняти рішення про закупівлю та подальшу співпрацю з постачальником, ми перевіряємо тестові зразки бурого рису та документи, що підтверджують відповідність продукції міжнародним санітарним нормам і якості.
Виробництво. Усе борошно виготовляється тільки у день замовлення. Покупець отримує свіже якісне борошно, зі збереженням усіх корисних властивостей. У виробництві використовується німецький жорновий млин з просіювачем, зроблений з екологічних матеріалів. Низька швидкість обертання корундово-керамічних жорен забезпечує збереження всіх корисних властивостей зерна.
У цільнозерновому рисовому борошні присутня оболонка – найкорисніша частина злаку.
Фасування. Свіже борошно пакується у крафтові паперові пакети.
З точки зору хлібопекарських властивостей борошно з коричневого рису містить більше білка, що трохи покращує еластичність безглютенового тіста. Дуже добре підходить для коржів, а за рахунок солодкуватого смаку – для десертів і солодощів.
Використовується як загусник для соусів, паштетів, підлив.
Буре рисове борошно вимагає, як правило, більшого часу приготування і поглинає більше рідини. Не сильно вбирає олію, тому кінцевий продукт містить менше калорій; це робить коричневе рисове борошно більш корисним при обсмажуванні риби, м'яса й овочів у паніровці.
Поживне печиво з додаванням борошна коричневого рису має високу харчову та корисну цінність, добре зберігається, не вимагає багато часу на приготування.
- борошно з бурого рису – 1,25 скл.
- підсолоджувач – 2 ст.л.
- смажений мигдаль – 65 г
- розпушувач – 0,5 ч.л.
- сіль – 0,25 ч.л.
- мелене насіння льону – 2 ст.л.
- вода – 3 ст.л.
- оливкова олія – 0,25 скл.
- ваніль – 1 ч.л.
- мигдалева олія – 1 ст.л.
- мед – 2 ст.л.
- Попередньо розігріти духовку до 175°C. Вистелити пергаментним папером.
- Подрібнити мигдаль у кухонному комбайні до дрібної крихти.
- Пересипати мигдалеву крихту в миску і додати борошно, розпушувач і сіль. Збити до однорідності.
- З'єднати мелене насіння льону з водою у невеликій мисці або скляній мірній скляночці. Добре все змішати і дати настоятися, доки не сформується густий гель (замінник яєць).
- За допомогою електричного ручного міксера ввести підсолоджувач, оливкову олію і ваніль у лляний гель і добре перемішати.
- З'єднати вологі інгредієнти з сухими до однорідного стану. Скачати тісто в кульки та помістити їх на підготовлене деко. Пальцем видавити в центрі кожного печива заглиблення.
- Випікати печиво, доки не підрум'яниться, протягом 10-12 хвилин. Готовому печиву дати повністю охолонути.
- З'єднати 2 ст.л. меду та 1 ст.л. мигдалевої олії. Наповнити кожне печиво приблизно ¼ ч.л. суміші та прикрасити зверху мигдалем за бажанням.
Соєві боби рекордсмен по вмісту білків і містять їх від 34 до 45 %. За цим показником соя випереджає м’ясо, молочні продукти та горіхи, а отже є відмінним джерелом протеїну. Ми звикли бачити сою на продуктових полицях в вигляді соєвого м’яса або тофу але в цьому рецепті ми використовуємо саме соєві боби, адже в них збережена найбільша кількість поживних речовин, жирів та амінокислот, що дарує нам природа.
Продуктові характерні потужні антиоксидантні властивості, що допомагає зменшити хронічні запалення. Рисове борошно не містить глютен, має обволікаючі та в'яжучі властивості. Вкрай цінною його якістю вважається дієтичність за рахунок повільних вуглеводів.
Кровоносна система. Зменшення навантаження на серце. Налагодження артеріального тиску, зміцнення кровоносних судин. Зниження рівня холестерину в крові.
Ендокринна система. Зміцнення імунітету, боротьба з чужорідними клітинами в організмі. Нормалізація метаболізму, зниження ваги.
Нервова система. Підтримання здорового функціонування мозку. Усунення безсоння.
Травна система. Нормалізація травлення, користь для шлунку.
Покривна система. Зміцнення волосся та поліпшення стану шкіри.
Видільна система. Очищення організму від токсинів і шлаків, поліпшення роботи нирок.
Опорно-рухова система. Профілактика остеопорозу.