Червоний нешліфований рис вирізняється підвищеним вмістом заліза та білків, у порівнянні з іншими сортами. Йому властиві насичене темно-бордове забарвлення, солодкуватий горіховий смак з квітковими нотками, м’якість і ніжність у приготованому вигляді. Червоний рис практично не містить жирів, сприяє схудненню.
Компанія “Земледар” ретельно перевіряє якість продукції у постачальників, перш ніж прийняти рішення про закупівлю та подальшу співпрацю.
Тестові зразки. Тестові зразки і наявність документів, що підтверджують відповідність міжнародним санітарним нормам і високій якості, – обов'язкові умови закупівлі зерна імпортного походження. Наша компанія докладає великих зусиль, щоб запропонувати покупцям продукцію найкращої якості.
Зберігання. Нешліфований рис зберігається у відповідності з усіма санітарними нормами. Фасується лише в день замовлення. Таким чином покупець отримує свіжий червоний рис з останнього врожаю.
Фасування. Товар упаковується в екологічну паперову тару та надсилається замовникові.
Ніжний солодкуватий смак червоного рису з нотками жасмину та мигдалю чудово поєднується з фруктами, сухофруктами, горіхами, овочами, яйцями, м’ясом, рибою, морепродуктами та грибами. З червоним рисом готують плов, супи, різотто, запіканки, салати, фарширують овочі, готують вегетаріанські котлети і навіть десерти.
Перед приготуванням червоний рис обов'язково потрібно замочувати. Рекомендована пропорція при варінні – 3 склянки води на 1 склянку рису.
Червоний рис урізноманітнює звичні рисові страви смаком і зовнішнім виглядом. Додайте до нього гриби й прості овочі та переконайтеся, що звичайнісінька страва заграє новими барвами.
- рис червоний – 1 скл.
- білі гриби – 400 г
- цибуля ріпчаста – 140 г
- морква – 80 г
- болгарський перець – 100 г
- часник – 40 г
- оливкова олія – 50 мл
- суміш трав – 2 г
- паприка – 15 г
- перець чорний мелений – 10 г
- сіль – на смак.
- Червоний рис промити та відварити до готовності (у пропорції з водою 1:3).
- Гриби відварити у підсоленій воді.
- Почистити цибулю, нарізати й обсмажити до золотавості на оливковій олії.
- До цибулі додати моркву, болгарський перець, неочищені зубчики часнику. Обсмажити хвилин 10.
- Додати гриби та, помішуючи, готувати ще 5 хвилин. Внести спеції.
- Викласти до овочів рис, потушкувати все разом на слабкому вогні протягом 5 хвилин.
У червоному рисі є зародок, тому його можна пророщувати. Для цього потрібно промити зерна та замочити на добу. Потім промити й знову залити свіжою водою до половини, розклавши рис на плоску тарілку в один шар. Рекомендується накрити зверху тарілкою так, щоб забезпечити і темряву, і доступ повітря. Бажано також дотримуватися температурного режиму (оптимально +22-25°C). Коли зернятка вберуть всю воду – долити ще до половини.
Приблизно через 7 годин рис почне трохи проростати. Він стане м'яким і досить приємним на смак. Проростки потрібно зберігати в холодильнику, але недовго (до 3 днів).
Червоний рис поєднує корисні властивості бурого та чорного рису. Має протизапальні властивості, незамінний продукт у дієтології та народній медицині.
Видільна система. М’яке виведення солей, шлаків, токсинів, радіонуклідів, продуктів розпаду, ліків.
Кровоносна система. Стабілізація артеріального тиску, поліпшення кровообігу та кровотворення. Профілактика та лікування анемії.
Травна система. Допомога в засвоєнні корисних речовин, поліпшення апетиту.
Нервова система. Заспокійлива та розслаблююча дія на нервову систему, поліпшення сну. Користь при депресивних розладах.
Опорно-рухова система. Протидія накопиченню солей у суглобах. Сприяння швидкому відновленню після травм, переломів, забоїв.
Покривна система. Підвищення еластичності шкіри, вирівнювання зморшок, освітлення пігментних плям. Прискорення загоєння ран, захист від УФ-випромінювання.
Ендокринна система. Нормалізація обмінних процесів. Зміцнення імунітету, профілактика онкозахворювань. Зниження рівня цукру в крові. Балансування вироблення серотоніну.
Дихальна система. Допомога при астмі.