Біле рисове борошно виробляється із сирого рису басматі. У ньому відсутній глютен і практично немає жирів, що робить його корисним при захворюваннях серцево-судинної системи. З іншого боку, вміст швидких вуглеводів може стати причиною для обмеження продукту в раціоні. У порівнянні з борошном із коричневого рису, борошно з білого має більш м'який смак і легку текстуру, трохи більшу калорійність (приблизно +40 Ккал / 100 г) і трохи менший вміст корисних речовин.
Компанія "Земледар" ретельно контролює весь процес виробництва борошна: від контролю якості сировини до розфасовки. Перш ніж прийняти рішення про закупівлю та подальшу співпрацю з постачальником, ми перевіряємо тестові зразки рису басматі та документи, що підтверджують відповідність продукції міжнародним санітарним нормам і якості.
Виробництво. Усе борошно виготовляється тільки у день замовлення. Покупець отримує свіже якісне борошно, зі збереженням усіх корисних властивостей. У виробництві використовується німецький жорновий млин з просіювачем, зроблений з екологічних матеріалів. Низька швидкість обертання корундово-керамічних жорен забезпечує збереження всіх корисних властивостей зерна.
Фасування. Свіже борошно пакується у крафтові паперові пакети.
З рисового борошна виходить гарне млинцеве тісто (просто потрібно трохи більше рідини) й відмінна локшина. Застосовується для згущення супів і рагу, панірування, випічки пирогів і печива.
Невелика кількість білого рисового борошна в пісочному тісті може зробити його більш ніжним і розсипчастим. Не підходить для випічки дріжджового хліба.
У рисовому борошні запікають м'ясо і рибу, що надає їм ніжного молочного присмаку й золотистої скоринки.
Ніжні сирники з рисовим борошном мають хрустку рум'яну скоринку й м'яку серединку, відмінно тримають форму та не розтікаються. Їх можна традиційним способом обсмажити на сковороді, але кориснішими вони будуть при запіканні в духовці. Подавати сирники можна зі сметаною, джемом, карамеллю, медом або ягодами.
- сир м’який фермерський – 350 г
- борошно рисове – 3 ст.л. + для панірування
- яйце куряче – 1 шт.
- родзинки – жменя
- сіль, кориця / ваніль, підсолоджувач – на смак.
- Родзинки попередньо замочити у воді й добре промити.
- Сир перетерти до однорідності за допомогою вилки чи блендера (краще якщо консистенція пастоподібна, а не розсипчаста).
- З'єднати в мисці сир, яйце, сіль, корицю або ваніль, підсолоджувач. Поступово всипати борошно.
- Додати родзинки, добре перемішати.
- Сформувати сирники, обвалюючи їх у борошні. Викласти на пергаментний папір.
- Поставити у розігріту до 180°C духовку й випікати 25 хвилин до рум'яної скоринки.
Користь рисового борошна, крім наведених нижче характеристик, полягає ще й у дієтичності. Завдяки наявності грубих волокон, їжа з рисовим борошном допомагає надовго отримати відчуття ситості й знизити апетит. Продукт рекомендується поєднувати з овочами та фруктами, що ще більше підвищить його корисну цінність.
Кровоносна система. Очищення судин від холестерину, підтримання серця. Профілактика анемії. Зниження ризику інфаркту та інсульту.
Ендокринна система. Підвищення імунного захисту організму та метаболізму. Запобігання розвитку інфекцій і запалень.
Нервова система. Підтримання роботи мозку та збалансованого емоційного стану.
Травна система. Стимуляція травлення, оздоровлення печінки. Полегшення стану при гастритах, ентероколіті, виразковій хворобі.
Видільна система. Нормалізація водно-сольового обміну. Очищення від токсинів і надлишку солей.