Соняшникове борошно вирізняється ніжним смаком і приємним ароматом зернят, воно досить світле і м’яке. Перед помелом насіннячка знежирюють, тому його головна перевага – наявність чистого природного білку. Універсальне безглютенове борошно соняшника поєднується практично з кожним рецептом і додає стравам трохи природної солодкості.
Компанія "Земледар" ретельно контролює весь процес виробництва: від контролю якості насіння до фасування борошна.
Вирощування. Соняхи ростуть далеко від великих міст і промислових підприємств. Мінеральні добрива, пестициди та інсектициди не використовуються.
Виробництво. Усе борошно виготовляється тільки у день замовлення. Покупець отримує свіже якісне борошно, зі збереженням усіх корисних властивостей. У виробництві використовується німецький жорновий млин з просіювачем, зроблений з екологічних матеріалів. Низька швидкість обертання корундово-керамічних жорен забезпечує збереження всіх корисних властивостей насіння.
Фасування. Свіже борошно пакується у крафтові паперові пакети.
Соняшникове борошно привнесе унікальний аромат у солодкі та солоні страви. Найчастіше його використовують разом із пшеничним (1:1) для випічки хліба, здобних булочок, кексів, пирогів і печива. Млинцям і оладкам воно надає горіхового смаку й прекрасної м’якої консистенції. Смачними виходять поєднання соняшникового борошна з кокосовим, мигдалевим або лляним.
Борошно ідеально підходить для загущення супів і збагачення смаку салатів, паштетів і соусів.
Примітка! Насіння соняшника містить хлорофіл, який вступає в реакцію з розпушувачем і харчовою содою, тому у випічці можуть з’явитися зелені вкраплення. Вони абсолютно безпечні!
Крекери – не зовсім звична для нас випічка. Зате їх обожнюють у США, причому ще з початку XIX століття. В 1820-х роках у зв'язку з ідеями здорового харчування С. Грема набули поширення крекери з цільнозернового борошна.
- борошно пшеничне цільнозернове – 1 скл.
- борошно соняшникове – 0,5 скл.
- сіль – щіпка
- кунжут – жменя
- коричневий цукор – 2 ст.л.
- кориця – на смак
- вода – 0,5 скл.
- олія соняшникова – 2 ст.л.
- Змішати 2 види борошна з дрібкою солі, кунжутом, цукром.
- Поступово влити воду й олію.
- Замісити тісто, розкачати в корж. За допомогою формочок або ножа розрізати його на маленькі фігурки.
- Випікати при температурі 200°С 15-20 хвилин. Готовим крекерам дати охолонути, щоб вони стали хрусткими.
Борошно соняшникове рекомендують як загальнозміцнюючий засіб у сезон простудних і вірусних захворювань. Продукт має сильні антиоксидантні властивості, захищає мембрани клітин від ушкоджень, бореться із запаленнями в організмі.
Ендокринна система. Підтримання імунітету. Профілактика герпетичної інфекції. Нормалізація синтезу гормонів, ферментів і вироблення антитіл. Поліпшення ліпідного обміну та підтримання здорової ваги.
Нервова система. Підтримання ЦНС у здоровому стані, захист мозку.
Травна система. Стимуляція перистальтики. Живлення корисних бактерій кишечника.
Покривна система. Зміцнення волосся та нігтів, оздоровлення шкіри.
Видільна система. Виведення з організму токсинів.