Амарантове борошно отримують шляхом перемелювання на жорнах насіння білого амаранту – псевдозлаку, який фактично не є зерном, але має подібний профіль поживних речовин і використовується в аналогічних областях. Борошно з амаранту має приємний горіхово-солодкуватий смак, багате білком і крохмалем. Воно низькокалорійне і не містить глютен.
Компанія "Земледар" ретельно контролює весь процес виробництва: від контролю якості насіння до фасування борошна.
Вирощування. Наш амарант вирощується далеко від великих міст і промислових підприємств. Мінеральні добрива, пестициди та інсектициди не використовуються.
Виробництво. Все борошно виготовляється тільки в день замовлення. Покупець отримує свіже якісне борошно, зі збереженням усіх корисних властивостей. У виробництві використовується німецький жорновий млин з просіювачем, зроблений з екологічних матеріалів. Низька швидкість обертання корундово-керамічних жорен забезпечує збереження всіх корисних властивостей насіння.
Фасування. Свіже борошно пакується у крафтові паперові пакети.
Велика кількість білка та клітковини, а також низька калорійність, відносять борошно до дієтичних продуктів.
Амарантове борошно особливо добре підходить для прісного хліба (коржі, лаваш, чапаті) та вафель. У дріжджовому та заквашувальному тісті його необхідно комбінувати з іншими видами борошна (наприклад, з пшеничним у співвідношенні 1:3). До іншої випічки з амарантового борошна рекомендується додавати натуральні розпушувачі, оскільки воно вбирає багато рідини і може зробити тісто занадто щільним.
Добре поєднується з мигдалевим борошном, борошном з кіноа та бурого рису. Прекрасно працює як загущувач у супах, соусах і тушкованих стравах.
Корисна та ситна безглютенова випічка з абсолютно особливим смаком. Додаткового аромату кексам надають горіхи й сухофрукти.
- борошно амаранту – 1¾ скл.
- вода – ¾ скл.
- олія рослинна – ¼ скл.
- коричневий цукор – ¼ скл.
- сіль – щіпка
- розпушувач – 1 ч.л.
- кориця – 1 ч.л.
- горіхи волоські або мигдаль – жменя
- родзинки – ½ скл.
- У глибоку тару налити воду, додати олію та цукор, добре перемішати.
- В окремій мисці змішати сухі інгредієнти (борошно, корицю, сіль, розпушувач, подрібнені горіхи та попередньо замочені родзинки).
- З'єднати рідку та суху маси, вимішати.
- Розлити тісто у форми.
- Поставити кекси випікатись у розігріту до 220°C духовку на 25 хвилин.
Ви точно ще не куштували нічого подібного! Амарантове печиво – м'якенька, ароматна і максимально натуральна випічка. Спробуйте спекти, а ми обіцяємо просте приготування і витончений смак. Один з головних інгредієнтів – амарант, завдяки високому вмісту клітковини у складі, налагоджує роботу ШКТ і дбає про нормальний рівень холестерину в крові. Корисний рецепт сподобається як дорослим, так і дітям. Давайте готувати!
АМАРАНТОВИЙ ХЛІБ
Компанія «Земледар» пропонує унікальний рецепт приготування хліба з амарантового борошна. Амарант вважається екзотичним продуктом, хоча він культивується в Європі впродовж століть. В Україні його ще називають щириця і, звісно, кожен з вас бачив цю рослину на грядках. В амарантових зернах та його борошні багато амінокислоти лізин, вітаміну А. Цей продукт сприяє засвоєнню кальцію та забезпечує м'язи будівельним матеріалом завдяки високому вмісту білку.
ТАКО з АМАРАНТУ
Тако з амаранту – низькокалорійна та дуже поживна страва, що швидко готується з простих інгредієнтів. Надзвичайно корисний і смачний!