Конопляне борошно доповнить випічку легкозасвоюваними білками (включаючи 9 незамінних амінокислот, які наш організм не може виробляти). У нього незвичайний оливковий колір і дуже багатий корисний склад. Не містить глютен і каннабінол. Конопляне борошно також зарекомендувало себе як ефективний засіб у косметологічних процедурах. У складі домашніх масок і скрабів воно очищає пори, зволожує шкіру, активізує вироблення колагену, розгладжує дрібні зморшки.
Компанія "Земледар" ретельно контролює весь процес виробництва: від контролю якості насіння до розфасовки борошна.
Вирощування. Наші коноплі ростуть далеко від великих міст і промислових підприємств. Мінеральні добрива, пестициди та інсектициди не використовуються.
Виробництво. Все борошно виготовляється тільки в день замовлення. Покупець отримує свіже якісне борошно, зі збереженням усіх корисних властивостей. У виробництві використовується німецький жорновий млин з просіювачем, зроблений з екологічних матеріалів. Низька швидкість обертання корундово-керамічних жорен забезпечує збереження всіх корисних властивостей насіння.
Фасування. Свіже борошно пакується у крафтові паперові пакети.
Конопляне борошно має землистий горіховий смак. Найчастіше його використовують для випічки у пропорціях 1:3 або 1:4, але існують і інші рецепти (супи, каші, халва). Його можна додавати до гарнірів, кисломолочних продуктів, листового й дріжджового тіста, смузі.
Добре поєднується з лляним, пшеничним, кукурудзяним, мигдальним борошном. Ідеальне для панірування, згущення соусів і підлив. Дехто його навіть додає у каву!
Конопляне борошно збагатить млинці корисними речовинами, надасть їм красивого оливкового кольору і ледь чутного горіхового аромату.
- рослинне молоко – 400 мл
- борошно пшеничне – 1 скл.
- борошно конопляне – 2-3 ст.л.
- яйця – 2 шт.
- сіль – щіпка
- підсолоджувач – на смак
- рослинна олія для смаження.
- Трохи збити яйця з сіллю та підсолоджувачем.
- Додати молоко й добре перемішати.
- Внести потроху 2 види борошна, перемішати, щоб не було грудочок.
- Розігріти сковороду та ледь змастити її олією.
- Наливати ополоником тісто на сковорідку, рівномірно розподіляти по поверхні та смажити млинці з двох сторін.
Конопляне борошно практично не має протипоказань, тому чинить позитивний вплив майже на кожен організм.
Кровоносна система. Підвищення еластичності стінок судин. Стабілізація роботи серця. Розщеплення шкідливого холестерину та скупчених тромбів.
Ендокринна система. Нормалізація рівня цукру в крові. Профілактика цукрового діабету. Стабілізація ваги. Зміцнення імунітету. Прискорення метаболізму, зокрема ліпідного обміну.
Нервова система. Підвищення стресостійкості. Сприятливий вплив на зір. Седативна дія та поліпшення якості сну.
Травна система. Відновлення мікрофлори кишечника, поліпшення перистальтики. Очищення організму від шлаків і токсинів. Профілактика і лікування гельмінтозів.
Покривна система. Прискорення процесів регенерації шкіри. Допомога в лікуванні шкірних захворювань. Стимуляція синтезу колагену.
Опорно-рухова система. Збільшення м'язової маси. Прискорення росту й регенерації кісток.
Статева система. Профілактика безпліддя та простатиту.