Кокосове борошно отримують шляхом перемелювання знежиреної м'якоті кокоса. Воно має неймовірні смакові та корисні якості: м'яку легку текстуру, слабовиражений кокосовий аромат і природну солодкість, завдяки якій у тісто можна додавати менше підсолоджувачів. Серед безглютенового борошна кокосове містить найбільше вуглеводів і найменше жирів.
Компанія “Земледар” ретельно контролює весь процес виробництва борошна: від контролю якості сировини до розфасовки. Перш ніж прийняти рішення про закупівлю та подальшу співпрацю з постачальником, ми перевіряємо тестові зразки кокосової м’якоті та документи, що підтверджують відповідність продукції міжнародним санітарним нормам і якості.
Виробництво. Все борошно виготовляється тільки в день замовлення. Покупець отримує свіже якісну борошно, зі збереженням усіх корисних властивостей. У виробництві використовується німецький жорновий млин з просіювачем, зроблений з екологічних матеріалів. Низька швидкість обертання корундово-керамічних жорен забезпечує збереження всіх корисних властивостей сировини.
Фасування. Свіже борошно пакується у крафтові паперові пакети.
У борошна тонкий смак і запах кокосу, але вони досить м'які, щоб не пригнічувати інші аромати.
Борошно кокосу дуже популярне в азіатській кухні, зокрема з ним готують гостру локшину, рибні супи, паніровані морепродукти. Сміливо додавайте його в тісто для млинців, оладок, печива, кексів. Використовуйте для панірування кабачків, запеченого тофу або цвітної капусти.
За рахунок великої кількості клітковини кокосове борошно діє подібно до губки, вбираючи багато рідини. Не можна замінювати ним повністю борошно із зернових культур. За необхідності потрібно додавати в тісто більше сполучних компонентів.
Ніжне і розсипчасте печиво для любителів кокосових солодощів – чудове за текстурою та смаком. При використанні рідкого підсолоджувача, потрібно стежити за співвідношенням до сухих інгредієнтів, додаючи у міру потреби кокосове борошно або стружку. Маса повинна бути такою, щоб із неї було легко зліпити кульки.
- кокосова стружка дрібного помелу – 70 г
- кокосове борошно – 1 ст.л.
- яйце – 3 шт.
- кокосова олія – 1 ст.л.
- ваніль, кориця – на смак
- підсолоджувач – на смак (відмінно підійде кокосовий цукор).
- Яйця трохи збити за допомогою вінчика.
- Борошно та стружку змішати з підсолоджувачем, ваніллю, корицею.
- З'єднати всі інгредієнти між собою, додати кокосову олію і добре перемішати.
- Відривати шматочки від тіста і формувати невеликі кульки. Для більш пухкого та розсипчастого печива – залишити кульки круглими, для більш хрусткого – приплюснути їх.
- Викласти на пергаментний папір і поставити в розігріту до 180°С духовку на 15-17 хвилин. Скоринка повинна добре зарум'янитись.
- Готовому печиву дати трохи охолонути.
Кокосове борошно має різноманітний профіль поживних речовин і корисне для здоров'я. Наділене антибактеріальними властивостями та сприяє схудненню.
Кровоносна система. Нормалізація кров'яного тиску. Підтримання здоров'я серця і судин, зниження рівня холестерину та тригліцеридів у крові.
Ендокринна система. Підтримання здорового рівня цукру в крові. Підвищення метаболізму. Нормалізація роботи щитовидної залози та менструального циклу.
Травна система. Нормалізація роботи шлунково-кишкового тракту і поліпшення перистальтики. Живлення корисних бактерій у кишечнику. Згладжування симптомів при запаленнях і подразненнях кишечника.
Покривна система. Захист шкіри за несприятливих погодних умов, регенерація після опіків та обвітрювання.