Борошно червоної сочевиці рекомендується до вживання у процесі зниження ваги, оскільки воно низькокалорійне, довго зберігає почуття ситості та зменшує апетит. Високий вміст пребіотичної клітковини покращує травлення, а повільні вуглеводи не дозволяють переїдати. Дуже корисне для діабетиків і майбутніх мам. Має приємний горіхово-землистий смак і запах.
Компанія "Земледар" ретельно контролює весь процес виробництва: від контролю якості бобів до фасування борошна.
Вирощування. Червона сочевиця вирощується далеко від великих міст і промислових підприємств. Мінеральні добрива, пестициди та інсектициди не використовуються.
Виробництво. Все борошно виготовляється тільки в день замовлення. Покупець отримує свіже якісне борошно, зі збереженням всіх корисних властивостей. У виробництві використовується німецький жорновий млин з просіювачем, зроблений з екологічних матеріалів. Низька швидкість обертання корундово-керамічних жорен забезпечує збереження всіх корисних властивостей бобів.
Фасування. Свіже борошно пакується у крафтові паперові пакети.
Ідеї для використання борошна червоної сочевиці: мафіни, хліб, печиво, оладки, млинці (особливо з шоколадними інгредієнтами). Добре поєднується з пшеничним, вівсяним, лляним, гречаним, спельтовим та іншими видами борошна.
Його можна додавати в супи, соуси, м'ясні страви й овочеві котлети.
З сочевичного борошна виходять чудові макаронні вироби.
Сочевичні млинчики – прості в приготуванні, корисні та смачні. Їх можна використовувати замість хліба, а також загортати в них різні начинки – як солодкі, так і солоні.
- борошно червоної сочевиці – 150 г
- вода – 300 мл
- яйце – 1 шт.
- сіль – на смак
- мелений чорний перець і паприка – на смак
- рослинна олія для смаження.
- Змішати у глибокій ємності борошно, сіль, спеції.
- Поступово влити воду, добре розмішуючи.
- Додати яйце та перемішати до однорідної рідкої консистенції.
- Розігріти сковороду, обсмажити млинці з двох сторін стандартним способом.
Це борошно має важливі антиоксидантні властивості завдяки ізофлавонам. Вони чинять позитивний вплив на весь організм. Сочевичне борошно використовується також у косметологічних цілях.
Кровоносна система. Підтримання здоров'я серцевого м'язу. Зниження рівня ЛПНЩ (атерогенних ліпопротеїнів). Профілактика атеросклерозу й анемії.
Ендокринна система. Поліпшення імунної відповіді на інфекцію й атипові клітини. Підвищення резистентності до вірусних атак, УФ-опромінення. Контроль рівня цукру в крові.
Нервова система. Поліпшення мозкової активності, боротьба з втомою.
Травна система. Нормалізація роботи підшлункової залози. Сприяння розмноженню та виживанню корисних бактерій, поліпшення здоров'я мікробіому кишечника. Запобігання запорам. Виведення шлаків.
Покривна система. Підтримання здоров'я нігтів і молодості шкіри. Профілактика випадіння волосся. Загоєння ранок.
Видільна система. Протизапальний, детоксикуючий та сечогінний ефект.