Виробник натуральних продуктів харчування в Україні з 2010 року

 

(096) 837 1000
(050) 130 6525

 

Овес голозерний органічний

Станьте першими в оцінці цього товару

Овес голозерний - цінний злак, який містить велику кількість амінокислот та вітамінів групи В. Даний сорт вівса особливий тим, що покритий оболонкою, яка складається з дуже потрібного для організму вуглеводу - целюлози. Серед круп по вмісту білка голозерний овес посідає друге місце. Вживання вівса пришвидшує обмін речовин та покращує стан шкіри, волосся і нігтів. Овес відомий приготуванням смачного та корисного сніданку - вівсяних пластівців, що поповнюють запаси вітамінів на цілий день.
Обліковий номер: Z0326-1

Доступність: Є в наявності

Ціна від: 22  грн.

* позначені обов'язкові поля

Опис товару

Деталі

Слово “овес” в перекладі з латини означає “бути здоровим”. Голозерний овес широко використовується для приготування каші, пластівців, чи пророщення даної злакової культури.Тому що це не тільки поживно та смачно, але й неймовірно корисно!

Зерна багаті на вітаміни А, Е, необхідні для хорошого зору, укріплення імунітету та затримки процесів старіння. А також вітаміни В1, В3, В6, що покращують роботу центральної нервової системи, нормалізують рівень цукру, розвивають мікрофлору кишечника і відповідають за здоров’я нігтів, шкіри та волосся.

Завдяки наявності ферментів злак часто приписують при строгих дієтах, адже овес пришвидшує обмін речовин та нормалізує роботу ШКТ. Овес містить запаси, калію, заліза, фосфору та кремнію, що відіграють важливу роль у функціонуванні серцево-судинної системи та укріпленні костей. Магній добре впливає на роботу серця та нервову систему.

Великий вміст амінокислоти, а саме лізину чинить противірусну та протизапальну дію.

Також він впливає на утворення колагену та каротину, що призупиняють процеси старіння, утворення зморшок та сприяють поділу клітин. Також лізин відповідає за зміцнення імунітету нашого організму.

Злак можна пророщувати, завдяки великій кількості білка він має кращі дієтичні властивості, ніж туманний овес і інші злакові культури.

Активність амінокислот в паростках вівса служить альтернативою різних допінгів, адже несе енергетичну цінність. При вживанні паростків поліпшуються обмінні процеси, підвищується бадьорість і активність.

Властивості:

  • пришвидшує обмін речовин
  • покращує роботу ШКТ
  • дбає про функціонування серцево-судинної системи
  • покращує стан нігтів та волосся
  • сприяє поділу клітин
  • сповільнює старіння
  • овес можна пророщувати

Додаткова інформація

Додаткова інформація

Про товар
Білки 10 г г на 100 г продукту
Жири 6,2 г на 100 г продукту
Вуглеводи 55,1 г на 100 г продукту
Калорійність 397 Ккал на 100 г продукту
Застосування зелені ростки, проростки, кулінарія
Тип упаковки Паперовий крафт-пакет або мішок
Термін зберігання (рекомендований) 6 місяців
Вирощено (вироблено) еко-господарство
Країна виробник УкраЇна
Додаткова інформація Сертифікат "Органік стандарт Україна"

Відгуки

Напишіть власний відгук

You're reviewing: Овес голозерний органічний

Як мені оцінити цей продукт? *

Оцінка:

Статії