Виробник натуральних продуктів харчування в Україні з 2010 року

 

(096) 837 1000
(050) 130 6525

 

Шоколадна паста "Кедрова", 200 г

Станьте першими в оцінці цього товару

Шоколадна паста Кедрова виготовлена ​​на основі меду з додаванням какао та ароматних кедрових горіхів. Кедрові горішки надають шоколадній пасті характерний виражений смак, що асоціюється з запахом хвойного лісу й зимових новорічних свят. Рослинний білок кедрового горіха засвоюється людським організмом майже повністю, що значно підвищує поживну цінність готового продукту.
Обліковий номер: P0606
Повідомити про надходження Повідомити про надходження

Доступність: Відсутні на складі

170  грн.

Опис товару

Деталі

Шоколадна паста Кедрова від «Земледар» — ласощі з ароматом свята: кедрові горішки в поєднанні з какао надають пасті яскравий виражений смак, що нагадує про дитинство та новорічні канікули. Ми ретельно стежимо за якістю інгредієнтів, що використовуємо в приготуванні нашої продукції, і вибираємо тільки правильно оброблені горіхи, дотримуючись правил їх зберігання. Завдяки кедровим горішкам шоколадна паста містить:

  • незамінні амінокислоти, зокрема лізин, метіонін, триптофан, що є дефіцитними;
  • альфа-токоферол, або вітамін Е, природний антиоксидант і антигіпоксант;
  • жирні кислоти;
  • мінерали, зокрема велику кількість марганцю — важливого елементу в кровотворенні ті процесі росту.

При порушенні умов зберігання кедрові горіхи швидко псуються, що негативно позначається на їх смакових якостях. Ми контролюємо цей процес і гарантуємо, що в процесі виробництва нашої шоколадної пасти використовуємо лише найсмачніші й ароматні горіхи.

Кедрові горіхи мають великий список показань і протипоказань, з яким дуже корисно ознайомитися. Так, до показань слід безумовно віднести:

  • підвищену кислотність шлункового соку, виразкову хворобу — кедрові горіхи знижують кислотність і сприяють регенераційні процеси слизової, також відзначається позитивний ефект в боротьбі з печією;
  • підвищений рівень холестерину — завдяки високому вмісту жирних кислот горіхи позитивно впливають на процес розчинення холестеринових бляшок;
  • втому, дратівливість, зниження імунітету — багато зовнішніх реакцій, котрі ми звикли списувати на поганий характер, насправді є проявом нестачі тих чи інших поживних речовин, що також можна компенсувати багатим вітамінним і мінеральним складом горіхів.

До протипоказань можна віднести надмірне вживання — при перевищенні певної індивідуальної дози можливі деякі симптоми інтоксикації, які проявляються в почутті гіркоти у роті ті зміні смакового сприйняття.

Ми не рекомендуємо купувати шоколадну пасту про запас, оскільки натуральні продукти зазвичай не мають тривалого терміну зберігання. Це не означає, що пасту слід з'їсти відразу ж після придбання. Будь-які продукти краще вживати в розумних межах і намагатися максимально урізноманітнити свій раціон. На нашому сайті ви можете знайти безліч інших корисних товарів і скласти смачне меню на кожен день.

Додаткова інформація

Додаткова інформація

Об'єм 200 мл в банці
Країна виробник Україна
Про товар
Білки 20,4 г на 100 г продукту
Жири 14,2 г на 100 г продукту
Вуглеводи 46 г на 100 г продукту
Калорійність 632 Ккал на 100 г продукту
Вміст какао 20 %
Склад Какао терте, клітковина кедрова, кедрова олія холодного тиснення, мед.
Тип упаковки Стікляна бутилка
Термін зберігання (рекомендований) 6 місяців
Вирощено (вироблено) Власне виробництво
Країна виробник УкраЇна
Смак Смакує, як кедрові горішки в шоколаді. Має сильну природну солодкуватість. Консистенція – густа, містить маленькі частинки горішків.

Відгуки

Напишіть власний відгук

You're reviewing: Шоколадна паста "Кедрова", 200 г

Як мені оцінити цей продукт? *

Оцінка:

Статії