Виробник натуральних продуктів харчування в Україні з 2010 року

 

(096) 837 1000
(050) 130 6525

 

Сіль морська нерафінована, 800 г

Станьте першими в оцінці цього товару

Сіль морська (кримська) отримана з морської води методом випарювання, її називають садочною. В ній міститься менше хлориду натрію, аніж у традиційній харчової солі. До складу входять мінерали, яких у звичайній солі немає зовсім. Еко-продукт покращує смак їжі, робить його більш м'яким. Його вживання стане профілактикою захворювань серця та суглобів, алергій та проблем з імунітетом.
Обліковий номер: P0100243-1

Доступність: Є в наявності

52  грн.

* позначені обов'язкові поля

Опис товару

Деталі

Морська кримська сіль – натуральний продукт високої якості, в якому не містяться хімічні харчові добавки. Вона отримана з води Чорного моря методом випарювання. У солі міститься менше хлориду натрію, ніж у звичайній виварній солі (близько 94%), і більше мінералів. Тому продукт вважається кориснішим для здоров'я.

Садочну сіль одержують у такий спосіб. Морську воду заливають у неглибокі басейни. З них під дією сонця і вітру відбувається випаровування води природним способом і кристалізація мінерального залишку. На відміну від виварної, така сіль не нагрівається до високих температур. У ній краще зберігається природний мінеральний склад. У кримській садочній солі є сульфати, йод, магній, залізо, кальцій і калій, інші мінерали (до 40 найменувань).

Продукт вважається екологічно чистим. Територія, на якій він видобувається і дозріває, знаходиться далеко від фабрик, виробництв і сільськогосподарських угідь, здатних спровокувати забруднення води. Тонкі цінителі зможуть помітити, що смак цієї солі трохи відрізняється від смаку звичайної. Кажуть, що вона наділена цілющою силою моря.

Сіль розчиняється в рідких середовищах організму, не затримує рідину в тканинах і не провокує набряки. Через особливості вирощування та видобутку соляні кристали насичені киснем. Останній звільняється в процесі приготування їжі і покращує її смак. Для отримання дрібнодисперсного солі крупну можна розтирати в ступці. При цьому також звільняються молекули кисню, з'являється приємний морський запах.

У людей, які надають перевагу морській солі перед рафінованою, рідше зустрічаються артрити і серцеві захворювання. Секрет у тому, що «правильна» сіль нормалізує баланс електролітів у рідинах організму, при порушенні якого можуть виникати алергії, збої в імунній системі та інші проблеми.

 

Додаткова інформація

Додаткова інформація

Про товар
Білки 0 г на 100 г продукту
Жири 0 г на 100 г продукту
Вуглеводи 0 г на 100 г продукту
Калорійність 0 Ккал на 100 г продукту
Застосування Приправа
Тип упаковки Паперовий крафт-пакет
Термін зберігання (рекомендований) 1 рік
Країна виробник УкраЇна

Відгуки

Напишіть власний відгук

You're reviewing: Сіль морська нерафінована, 800 г

Як мені оцінити цей продукт? *

Оцінка:

Статії