Виробник натуральних продуктів харчування в Україні з 2010 року

 

(096) 837 1000
(050) 130 6525

 

Шоколадна паста "Макова", 200 г

Станьте першими в оцінці цього товару

Шоколадна паста Макова без цукру і смакових добавок, тільки какао, мед і мак — як маковий рулет з шоколадом, але краще! Макове насіння, яке зазвичай використовують у випічці, набагато корисніше в мінімально обробленому вигляді, оскільки високі температури руйнують вітаміни, якими багатий мак. Хрусткі макові зернята надають шоколадній пасті дуже приємну консистенцію, яку особливо оцінять діти.
Обліковий номер: P0598
Повідомити про надходження Повідомити про надходження

Доступність: Відсутні на складі

130  грн.

Опис товару

Деталі

Шоколадна паста Макова — найкращий варіант поєднання улюблених з дитинства продуктів: суміш какао і макових зерен на основі органічного меду смачна, корисна, і, що найголовніше, не містить в собі нічого зайвого. Шоколадні пасти «Земледар» — натуральний продукт, який можна сміливо включати в будь-який раціон, що виключає вживання продуктів тваринного походження. Завдяки маковим зерняткам шоколадна паста містить:

  • сукупність мінералів, найбільше кальцію, потім — фосфор і калій, які беруть участь у формуванні скелета, зубів, і роботі серцевого м'яза;
  • антиоксидантні сполуки, які можуть підтримувати зорову функцію, зменшуючи наслідки природного погіршення зору;
  • відносно велику — майже 20% від ваги маку — кількість клітковини, корисної для травлення.

Всупереч поширеній помилці, макові зерна містять тільки слідові кількості алкалоїдів, речовин, певну частку яких можна віднести до наркотичних, і не чинять шкоди при розумному вживанні в їжу.

Насіння рослин — джерело корисних речовин, велика частина яких знаходиться в легкозасвоюваній формі. Ці речовини призначені для того, щоб допомогти вирости і розвинутися новій рослині і тому мають дуже високу біологічну доступність. Повною мірою це твердження стосується й маку. Його насіння корисне для тих, хто:

  • є схильний до хронічного розладу шлунка або наразі страждає від гострої його форми;
  • хоче збільшити щоденне вживання кальцію за рахунок його кількості, що надходить з їжею;
  • має легкі проблеми з серцем або обтяжений серцевими захворюваннями сімейний анамнез;
  • любить випити склянку теплого молока перед сном — додана в нього ложка Макової шоколадної пасти не тільки поліпшить смак напою, а й зніме нервову напругу і допоможе заснути.

Як і інші органічні продукти, шоколадна паста «Земледар» не має тривалого терміну зберігання. Це обумовлено відсутністю в списку інгредієнтів консервантів. Ми регулярно виготовляємо свіжі партії пасти і тому купувати її про запас — не найкраща стратегія. Крім того, регулярно відвідуючи на наш сайт, ви зможете познайомитися з новинками нашого виробництва і відкрити для себе нові натуральні продукти.

Додаткова інформація

Додаткова інформація

Об'єм 200 мл в банці
Країна виробник Україна
Про товар
Білки 21,2 г на 100 г продукту
Жири 40.6 г на 100 г продукту
Вуглеводи 14,3 г на 100 г продукту
Калорійність 651 Ккал на 100 г продукту
Вміст какао 20 %
Склад Какао терте, макова льняна, макова олія холодного тиснення, мед.
Тип упаковки Стікляна бутилка
Термін зберігання (рекомендований) 6 місяців
Умови зберігання в спекотний період року, для досягнення густини, перед вживанням покласти в холодильник на час від 2-3 годин.
Вирощено (вироблено) Власне виробництво
Країна виробник УкраЇна

Відгуки

Напишіть власний відгук

You're reviewing: Шоколадна паста "Макова", 200 г

Як мені оцінити цей продукт? *

Оцінка:

Статії