Виробник натуральних продуктів харчування в Україні з 2010 року

 

(096) 837 1000
(050) 130 6525

 

Нагороди: "Вибір споживача 2018" і "Компанія року 2018"

4.7 1415

Дорогі покупці, ми хочемо розділити з вами радісну подію! Завдяки вам, ми стали володарями одразу двох престижних і важливих для нас нагород «Компанія року 2018» та «Вибір споживача 2018». Всеукраїнський галузево-аналітичний центр включив нас до списку 50-ти найкращих компаній України та 10-ти найкращих в Івано-Франківській області.

 

Ми - компанія, що займає провідні позиції по виробленню натуральних продуктів харчування. Ми поєднуємо старовинні традиції та новітні технології для створення унікальної продукції. З часу свого заснування у 2009 році, наша команда «Земледар» щодня відправляла більше 50 посилок з турботою про здоров’я наших клієнтів. Спектр нашої продукції надзвичайно широкий – рослинні олії, жорнове борошно, крупи, пластівці, рослинна клітковина, насіння, горіхи, сухофрукти, шоколадні пасти, гірчиця та мед. 

 

Ми ставимо за мету максимальну популяризацію правильного харчування. Найважливішим критерієм для нас є свіжість, адже вся продукція виготовляється виключно в день вашого замовлення. Ми вирощуємо сировину на власних екологічно чистих полях, а виробництво здійснюється з використанням професійної німецької техніки та перевірених технологій.

 

Земледар пропонує не лише продукти здорового харчування, але й індивідуальний підхід до кожного покупця. Наші консультанти допоможуть вам обрати потрібну для вас продукцію та нададуть всі необхідні консультації. Наш сайт «Земледар» наповнений не лише товарами, але й корисними статтями, цікавими порадами та смачними здоровими рецептами.

 

Дякуємо нашим покупцям за довіру! «Земледар» виготовляє з турботою про вас!

 

 

Земледар

15 лип. 2019
1415 0
Опубликовано в Новини

Коментарі (0)

Залишити коментар
* Обов'язкові поля