Плющене із цільної Чорнобривої пшениці (гібрида Чорнозерної пшениці та пирію) зерно "Земледар" виготовляється у день замовлення та не піддається жодній обробці, крім механічної. На запах і смак воно схоже на звичайне пшеничне плющене зерно, але характеризується кращою харчовою цінністю, підвищеним вмістом легкозасвоюваних білків, антиоксидантів, вітамінів і мінералів. А глютену в ньому, навпаки, менше.
Компанія "Земледар" ретельно контролює весь процес виробництва плющеного зерна: від посіву до фасування готового продукту.
Вирощування. Наша Чорнобрива пшениця вирощується далеко від великих міст і промислових підприємств. Мінеральні добрива, пестициди та інсектициди не використовуються.
Виробництво. Все плющене зерно виготовляється лише в день замовлення. Покупець отримує свіжий, максимально корисний продукт. У виробництві використовується німецька зернодавка, зроблена з екологічних матеріалів. Низька швидкість робочих елементів пристрою забезпечує збереження всієї користі цільного зерна.
Фасування. Свіже плющене зерно пакується у крафтові паперові пакети.
Плющене зерно можна застосовувати так само, як пластівці: заварювати окропом або гарячим молоком, настоювати на кефірі, йогурті чи кисляку. З нього можна готувати домашню гранолу та мюслі, поєднуючи з іншими видами плющеного зерна, ягодами, сухофруктами, горіхами, насінням і медом.
Плющене зерно Чорнобривої пшениці добре доповнить солодку випічку, хліб, десерти, запіканки, оладки й ароматні коржі. У подрібненому вигляді підходить для панірування, фаршу, салатів і супів.
Котлети з сочевицею та Чорнобривою пшеницею – поживна та корисна страва, що на смак віддалено нагадує фалафель. Плющене зерно чудово виглядає у фарші та покращує його текстуру, а також добре панірує.
- сочевиця – 400 г
- плющене зерно Чорнобривої пшениці – 200 г (і трохи для панірування)
- цибуля ріпчаста – 1 шт.
- морква – 1 шт.
- сіль, спеції – на смак
- олія рослинна для смаження.
- Сочевицю відварити до готовності.
- Цибулю та моркву дрібно нарізати, підрум'янити на сковороді.
- Сочевицю пробити блендером, додати до неї цибулю, моркву, спеції та плющене зерно.
- Змішати масу до однорідної консистенції та дати трохи настоятися (щоб зерно плющене набрякло, а фарш просочився ароматами).
- Сформувати котлетки й обкачати кожну в плющеному зерні Чорнобривої пшениці.
- Обсмажити з двох сторін на сковороді.
- Подавати з різними соусами та зеленню.
Чорнобрива пшениця містить майже вдвічі більше антиоксидантів та вітамінів, ніж звичайні сорти, тому активніше покращує стан організму.
Кровоносна система. Профілактика залізодефіцитної анемії. Допомога серцевому м'язу, відновлення проникності капілярів. Мінімізація ризику формування тромбів.
Ендокринна система. Регуляція обміну глюкози та жирів. Участь у виробленні антитіл.
Нервова система. Підтримання здоров'я центральної та периферійної нервової системи, поліпшення короткочасної пам'яті та координації рухів. Нормалізація зору, зниження стомлюваності очей. Захист від стресів.
Травна система. Очищення кишечника, виведення шлаків. Усунення надлишку жовчі.
Покривна система. Позитивний вплив на шкіру, нігті та волосся за рахунок вітаміну C. Регенеративні властивості.
Видільна система. Виведення з організму токсинів.