Натуральний мед являє собою ідеальну формулу для повного засвоєння організмом, що складається з близько 300 корисних речовин. Поліфлорний (квітковий збірний) мед вважається одним із найбільш корисних і багатих на вітаміни та зольні елементи. Відрізняється золотисто-жовтим кольором, яскравим ароматом, більш солодким смаком (у порівнянні з монофлорнии видами), і сильною протимікробною дією. Широко застосовується у домашній медицині і, звичайно ж, кулінарії та косметології.
Компанія “Земледар” ретельно контролює весь процес виробництва натурального меду: від стану медоносних полів до розфасовки готового продукту.
Виробництво. Мед виробляється з дотриманням ветеринарних і санітарних правил. Збір нектару відбувається на екологічно чистих територіях Вінницької області. Вилучається із сот лише у зрілому вигляді. Не містить жодних домішок і є 100% натуральним. Пасіка складає близько 120 бджолиних сімей, яка взагалі не підкормлюється цукром. На зиму бджолам залишається мед.
Зберігання. Продукт зберігається в ідеальних умовах: в екологічній тарі, з дотриманням температурно-вологісного режиму.
Фасування. Перед доставкою мед розливається в красиві скляні баночки місткістю 250 або 700 мл.
Мед – надзвичайно корисний і смачний цукрозамінник / підсолоджувач. Він надає унікального аромату та ніжної квіткової солодкості найрізноманітнішим видам страв: закускам, випічці, соусам і маринадам, заправкам для салатів, кондитерським виробам, настоянкам, напоям. Змазування медом птиці перед запіканням дозволить отримати ароматну золотисту скоринку. Це смачний топінг для млинців, оладок, тостів, морозива.
Випічка з додаванням меду довше не черствіє, набуває красивого кольору та впізнаваного аромату, виходить більш вологою та щільною. Класика медових кондитерських виробів – пряники, торти, печиво. При заміні цукру у випічці важливо врахувати кілька моментів:
- мед солодший за цукор приблизно вдвічі, тому його знадобиться менше;
- мед робить тісто більш вологим, оскільки містить близько 20% води, отже потрібно зменшити кількість рідких інгредієнтів;
- вироби з медом підрум’янюються швидше, тому потрібно зменшити температуру духовки або скоротити час випікання;
- у медові бісквіти потрібно додавати трохи більше соди, щоб нейтралізувати кислотність меду.
Дуже корисне поєднання меду з горіхами, злаками, сиром, сухофруктами. Знаменита суміш Амосова – потужний підсилювач імунітету, що допомагає побороти найрізноманітніші захворювання – включає в себе саме ці продукти: мед, родзинки, курагу, інжир, чорнослив, волоські горіхи та лимон.
Незвичайний, дуже ароматний десерт за сумісництвом є ще й відмінним засобом для підвищення імунітету. “Родзинка” цих дивних ласощів – нескладна технологія приготування.
- мед – 250 г
- лимон – 1 шт.
- імбир свіжий або сухий – 0,5 ч.л.
- У комбайн із швидкохідним ножем помістити мед і збити протягом 3 хвилин, доки він не набуде білого відтінку.
- Лимон очистити від шкірки та кісточок, нарізати шматочками і додати до меду разом із очищеним імбиром.
- Ще раз добре збити масу.
- Перелити отриманий крем-мед у скляну тару, зберігати в холодильнику.
Як приготувати натуральні та корисні цукати з яблук, груш, персиків, слив та інших фруктів у домашніх умовах за допомогою побутового дегідратора? Дуже просто! Сьогодні ми представляємо рецепт приготування цукатів від Інни Дорофєєвої з міста Горлівка. Ви побачите, як легко та швидко можна приготувати цукати за допомогою побутової сушарки Ezidri, яка дає змогу використовувати низькі температури для збереження максимальної кількості поживних речовин.
Обліпиха І Калина: найкращий рецепт без заморозки та термообробки
Пропонуємо, на наш погляд, найкращий рецепт для заготівлі обліпихи та калини на зиму від Софії Петренко із Харкова. Такий спосіб дозволяє легко і швидко зберегти максимум корисних та смакових властивостей ягід, а взимку насолоджуватися неймовірно ніжною та смачною калиною та обліпихою. Перед вживанням ягоди не потрібно розморожувати, товкти, настоювати чи заварювати. Все корисно і здорово!
Квас Медовий. Простий рецепт!
Пропонуємо вашій увазі рецепт приготування медового квасу від керівника компанії Земледар, Олександра Торського. Це один з найшвидших, найсмачніших і найпростіших рецептів, що передаються з покоління в покоління.