Кунжутне борошно виготовляється шляхом перетирання попередньо знежиреного насіння на кам'яних жорнах. Має м'який горіховий аромат і солодкуватий смак. Завдяки характерним корисним властивостям відноситься до дієтичних і в той же час лікувальних продуктів харчування. Не містить глютен.
Компанія "Земледар" ретельно контролює весь процес виробництва борошна: від контролю якості сировини до розфасовки. Перш ніж прийняти рішення про закупівлю та подальшу співпрацю з постачальником, ми перевіряємо тестові зразки кунжуту та документи, що підтверджують відповідність продукції міжнародним санітарним нормам і якості.
Виробництво. Все борошно виготовляється тільки в день замовлення. Покупець отримує свіже якісне борошно, зі збереженням всіх корисних властивостей. У виробництві використовується німецький жорновий млин з просіювачем, зроблений з екологічних матеріалів. Низька швидкість обертання корундово-керамічних жорен забезпечує збереження всіх корисних властивостей насіння.
Фасування. Свіже борошно пакується у крафтові паперові пакети.
В усі страви, де будуть доречні ніжні нотки кунжуту, можна додавати кунжутне борошно: хліб, пасту, лазанью, гранолу, халву, супи, салати, заправки, запіканки, млинці, каші, сирники і т.д.
У випічці борошно кунжуту зазвичай не береться за основу, тільки в поєднанні зі злаковим (крім адаптованих безглютенових рецептів). На смак добре поєднується з мигдалевим і кокосовим борошном.
З кунжутним борошном виходить дуже смачна та неймовірно корисна халва. В основі рецепту – всього 4 інгредієнти, але за бажанням десерт можна урізноманітнити добавками: перетертими сухофруктами, фруктовим соком, маком, кокосовою клітковиною.
- насіння кунжуту білого – 1 скл.
- борошно кунжутне – 1 скл.
- мед – 4-5 ст.л.
- ваніль, кориця – на смак.
- Кунжутне насіння подрібнити в крихту.
- Додати до нього прянощі та мед.
- Додати кунжутне борошно і добре розмішати масу до однорідної щільної консистенції.
- Перекласти у форму, поставити в холодильник або морозильну камеру, щоб халва зчепилася й добре просочилася. Після цього нарізати на шматочки.
Кунжутне борошно має високі антиоксидантні властивості та безліч потенційних переваг для здоров'я. Використовується у народній медицині протягом тисячоліть.
Кровоносна система. Нормалізація рівня холестерину і тригліцеридів. Зниження кров'яного тиску. Сприяння утворенню клітин крові.
Ендокринна система. Прискорення метаболізму. Запобігання авітамінозу. Підтримання гормонального балансу та здоров'я щитовидної залози.
Нервова система. Поліпшення розумових здібностей та обробки інформації. Нормалізація сну. Підтримка стабільного психічного й емоційного стану.
Травна система. Нормалізація мікрофлори. Підвищення еластичності та перистальтики кишечника. Очищення від шлаків.
Статева система. Протизапальна дія при захворюваннях жіночих статевих органів. Усунення хворобливих відчуттів і психоемоційного дискомфорту в передменструальний або клімактеричний період. Підвищення потенції, нормалізація процесу вироблення та якості сперми.
Опорно-рухова система. Зміцнення кісток і хрящів, прискорення їх загоєння. Поліпшення стану зубів, запобігання утворенню зубного нальоту. Профілактика захворювань суглобів і остеопорозу. Сприяння нарощуванню м'язової маси (важливо підліткам і спортсменам).