Назва чаю підказує, що вживати його краще ввечері. До складу входять заспокійливі та розслаблюючі сушені трави: меліса, м’ята, підмаренник запашний, ромашка, волошка, первоцвіт, троянда. Чай допоможе впоратися з безсонням, занепокоєнням, дратівливістю та нервозністю, розслабити м’язи, поліпшити якість сну. У смаку присутні лимонні, ментолові та пряні нотки.
Частково рослини вирощені у фермерському господарстві Христини Лібергер (прихильниці натуральності та здорового харчування) на Тернопільщині. Трави-дикороси зібрані поблизу, на екологічно чистих природних територіях. Всі компоненти сушаться природним способом, зберігаючи колір і запах.
Сушені інгредієнти і сам чай зберігаються згідно з усіма нормами.
1,5 ч.л. чайної суміші заварити 200 мл окропу в посудині, яка довго утримує тепло (наприклад, фарфоровий заварник). Настояти 10-15 хвилин, потім процідити. Заварку можна трохи розбавити теплою водою. Випивати за 20-30 хвилин перед сном.
Чай можна приправити медом, варенням, корицею або теплим молоком. А ось бадьорый лимон і шкідливий цукор додавати у такий напій не варто.
Гарячий трав’яний чай має антисептичні, протизапальні та седативні властивості, зігріває та розслабляє. Але головне – заспокоює всі системи організму та готує його до відпочинку.
Нервова система. Заспокійливий, антистресовий ефект. Нормалізація емоційного фону. Усунення мігрені та безсоння, дратівливості та нервозності. Поліпшення зору.
Видільна система. Виведення зайвої рідини з організму.
Ендокринна система. Зміцнення імунітету. Нормалізація метаболічних процесів.
Травна система. Сприятливий вплив на функції ШКТ, зняття спазмів і колік. Усунення тяжкості в шлунку.
Кровоносна система. Нормалізація тиску. Профілактика анемії.
Покривна система. Зняття шкірних запалень.
Дихальна система. Позитивний ефект при застуді та захворюваннях горла.