Запашний чай з об’ємним смаком увібрав у себе аромати літнього лугу та промінчики сонця. Впору називати його не трав’яним, а квітковим, адже у його складі – цілий букет із цвіту липи, нагідків, первоцвіту, бузини, волошок, гібіскусу (каркаде), троянд, соняхів, мальв та ехінацеї, “декорований” лимонною травою, вербеною та листям смородини. Ідеальний для денного чаювання.
Частково рослини вирощені у фермерському господарстві Христини Лібергер (прихильниці натуральності та здорового харчування) на Тернопільщині. Трави-дикороси зібрані поблизу, на екологічно чистих природних територіях. Всі компоненти сушаться природним способом, зберігаючи колір і запах.
Сушені інгредієнти і сам чай зберігаються згідно з усіма нормами.
2 ст.л. сухого чаю заварити в 1 л окропу. Дати настоятися 5-10 хвилин.
У чай можна додати трохи меду, лимону та сухофруктів.
Чай допомагає поліпшити самопочуття та настрій, додає сили. Має антисептичні, очищуючі й антиоксидантні властивості, уповільнює вікові зміни.
Дихальна система. Користь при грипі та застуді.
Нервова система. Зняття підвищеної збудливості та головних болів. Поліпшення зорових функцій. Усунення безсоння.
Видільна система. Легкий сечогінний ефект. Допомога при запаленнях нирок і сечового міхура. Виведення токсинів.
Травна система. Сприятливий вплив на печінку, селезінку та жовчний міхур (зниження білірубіну в жовчі). Допомога при гастриті, жовтяниці.
Кровоносна система. Зменшення кількості холестерину в крові, зміцнення судин. Нормалізація тиску. Стабілізація роботи серцевого м’яза. Профілактика анемії.
Опорно-рухова система. Спазмолітичний ефект. Підвищення міцності кісток і м’язової тканини. Усунення судом.
Покривна система. Допомога при екземі, нейродерміті, псоріазі. Усунення кропив’янки, свербежу. Стимуляція відновлення шкіри.