Трави у складі “Лебединої пісні” (липа, м’ята, розмарин, чебрець, меліса та листя троянди) покликані гармонізувати душевний стан і подарувати умиротворення. Автор цієї неповторної композиції Христина Лібергер радить насолоджуватися чаєм під час незрозумілої туги й душевних поривів. Найкраще вживати напій у вечірній час, але можна і вдень для зняття нервової напруги.
Частково рослини вирощені у фермерському господарстві Христини Лібергер (прихильниці натуральності та здорового харчування) на Тернопільщині. Трави-дикороси зібрані поблизу, на екологічно чистих природних територіях. Всі компоненти сушаться природним способом, зберігаючи колір і запах.
Сушені інгредієнти і сам чай зберігаються згідно з усіма нормами.
2 ст.л. сухого чаю залити 1 л окропу і дати настоятися 5-10 хвилин. Потім процідити.
Радимо вживати з ложечкою меду, брусничного варення або анісовими зернятками для посилення заспокійливого ефекту.
Крім гармонізуючих і седативних, чай має також бактерицидні, противірусні, жарознижувальні й імуномодулюючі властивості, а також цілий набір корисних для організму речовин.
Нервова система. Нормалізація сну, зниження дратівливості та нервозності. Ефект антидепресанту. Усунення головних болів. Зняття нервової напруги, поліпшення настрою та пам’яті.
Дихальна система. Допомога при застудах, хронічному кашлі, затяжному бронхіті й ангіні (відхаркувальний ефект).
Видільна система. Виведення токсинів. Сприятливий вплив на сечовий міхур і нирки (м’який сечогінний ефект). Позбавлення від набряків.
Травна система. Активізація роботи жовчного міхура, шлунка та кишечника. Допомога при розладах травлення (нудота, метеоризм), усунення небажаної мікрофлори. Посилення дії ферментів.
Кровоносна система. Зниження в’язкості крові.