Екопакування – з турботою про природу!

ІДЕЯ

Екопакування – це важливий і довгоочікуваний крок, який нарешті зробила компанія «Земледар». Сама ідея виникла декілька років назад, коли об'єми реалізації почали суттєво зростати. І останні два роки ми ціленаправлено йшли до того, щоб замінити поліетиленову плівку з бульбашками на екологічний пакувальний папір для всіх наших продуктів, які фасуються у скляну тару. Кожного разу, коли ми використовували величезні рулони бульбашкової поліетиленової плівки, стискалося сердце з думкою про те, що весь цей пластик буде десятиріччями забруднювати нашу землю. І кожного разу хотілось замінити його на натуральний і екологічний матеріал, який би не шкодив навколишньому середовищу. 

Екологічне пакування з вторинної сировини

РІШЕННЯ

І в квітні 2024 ми прийняли рішення про те, що у нас з'явиться спеціалізована машина від німецького виробника, за допомогою якої ми зможемо власинми силами виготовляти упаковочний матеріал з вторинної сировини. І це дасть нам можливість: 

 • відмовитись від забруднення навколишнього середовища;

 • підтримати виробників екологічного пакування;

 • зекономити значкі кошти на покупці поліетилену;

 • застосувати у виробництві упаковочний матеріал з вторинної сировини;

 • постійно радувати наших покупців 100% екологічною упаковкою;

 • поширити ідею екопакування, запропонувавши нашим колегам послуги виготовлення. 

Машина для виробництва пакувального матеріалу

ПРОЦЕС ВИГОТОВЛЕННЯ

Процес виготовлення упаковочного матеріалу досить простий – гофрокартон вручну подається до машини, далі вали спеціальної форми затягують його і відразу утворюють пакувальний матеріал з унікальної формою, який після переробки набирає обємного виду і ідеально підходить для пакування крихких речей та заповення зайвих пустот у коробках. 

Виготовлення екоупаковки

Маємо можливість виготовляти два типи упаковочного матеріалу: прямий перфорований (1) та з ефектом пом'якшення (2). Прямий перфорований використовується саме для пакування всіх крихких товарів (пляшки, банки, сувеніри, посуд та інші), а от упаковка з ефектом пом'якшення має більш об'ємну структуру і в основному використвовується для заповнення зайвих пустот у коробках.

Два види екопакування

СПІВПРАЦЯ

Запрошуємо наших партнерів та колег, які займаються продажами через інтернет, також приєднатись до використання екологічної упаковки для ваших товарів. Послуги виготовлення та умови доставки прораховуємо індивіально для кожного замовника і ціна буде напряму залежати від об'єму замовлення та виду гофрокартону, з якого буде виготовлятись упаковочний матеріал. Приймаємо замовлення на будь-яку кількість без обмеження по об'єму. Ціни Вас приємно порадують!

Заповніть контактну форму нижче і ми з Вами зв'яжемось для обговорення деталей співправці. 

Контактна форма:

* - Поля, обязательные для ввода
Корзина
Итого
Итог
0 грн
Итого
0 грн
Итог
 • Товаров заказано на сумму: 0 грн
 • Доставка товара: 0 грн
 • Экологическая упаковка: 0 грн
 • Скидочный купон: удалить 0 грн
 • Оплата бонусами: 0 грн
 • Итого: 0 грн

Как только заказ будет отправлен, мы сообщим вам номер декларации, по которому можно будет отслеживать ход доставки. Если у вас возникли вопросы по заказу, напишите нам на электронный адрес order@zemledar.ua или позвоните по телефону (096) 837 10 00 или (050) 130 65 25.

Авторизация
Закрыть
Регистрация
Пароль должен включать минимум одну заглавную букву, одну цифру и быть длиной не меньше 8 символов.
Закрыть
Забыли пароль?
Забыли свой пароль? Укажите свой Email. Ссылку на создание нового пароля вы получите по электронной почте.
Закрыть