Виробник натуральних продуктів харчування в Україні з 2010 року

 

(096) 837 1000
(050) 130 6525

 

Чай, сіль, приправи

21 шт.

товарів на стор.

21 шт.

товарів на стор.

Органічні спеції - смачно і корисно

Всім нам хочеться їсти не тільки смачну, але і корисну їжу, а в сучасному світі так важко досягти цього ідеального балансу. Було б здорово перетворити звичайнісіньке блюдо в насичений поживними речовинами кулінарний шедевр. В цьому Вам допоможуть органічні спеції, які додадуть їжі не тільки запашний аромат, але і зроблять вашу їжу максимально вітамінізованою.
Акцентуючи увагу на тому, що саме органічні спеції є джерелом оздоровлення і поліпшення самопочуття, варто так само відзначити факт, що вони мають концентрований яскраво виражений смак і високу харчову цінність.

Для приготування органічних спецій використовуються тільки натуральні продукти, які висушуються і дбайливим способом розтираються до порошкової суміші, зберігаючи всі корисні властивості вихідних природних матеріалів (плодів, насіння, квіток, листя, кори, кореневищ і цибулин рослин).

Таким чином, органічні приправи, крім того, що надають їжі приємні нові арома-смакові якості, ще й виступають в ролі постачальника ферментів, органічних кислот і необхідних нашому організму мікроелементів.