Виробник натуральних продуктів харчування в Україні з 2010 року

 

(096) 837 1000
(050) 130 6525

 

Соєва сиродавлена олія

Станьте першими в оцінці цього товару

Соєва олія - продукт, отриманий методом холодного пресування насіння сої. Олія - джерело ненасичених жирів омега, вітамінів та кальцію. Соєва олія може доповнити майже будь-який рецепт. Продукт особливо добре поєднується з яблучним оцтом, сіллю та перцем, створюючи ідеальну заправку для салатів.

Обліковий номер: Р0716-01

Доступність: Є в наявності

Ціна від: 120  грн.

* позначені обов'язкові поля

Опис товару

Деталі

Соя - це поживна олійна рослина бобових. Продукт дуже швидко засвоюється організмом. Соєва олія містить важливі для підтримки здоров’я компоненти. Унікальність продукту полягає в його дії на організм. Соя добре впливає на стан шкіри, здоров’я серця та укріплення костей. Поговоримо про важливість компонентів та корисну дію олії.

Соєва олія має високий вміст рослинного білка, що чинить позитивний вплив на стан імунної системи. Вживаючи її щодня, ви будете підтримувати рівень білка в організмі і таким чином захищатимете його від хвороб.

Соєва олія також багата на вітамін Е - протизапальну живильну речовину, яка може підтримувати здоров'я шкіри. Також продукт містить лецитин, який допомагає збільшити всмоктування жиророзчинних вітамінів, що підтримує міцність тканин і органів.

Вітамінний склад

Вітамін К діє на покращення згортання крові та регулювання кісткового обміну. Речовина необхідна для синтезу специфічних білків, які мають вирішальне значення для підтримки кісткової маси.

Соєва олія містить вітамін Е для підтримки здоров’я очей. Достатня кількість вітаміну збереже ваші очі від катаракти, глаукоми та зниження функції сітківки, особливо це стосується осіб віком від шістдесяти років.

Фітоестрогени, що міститься в соєвій олії, здатні підтримувати рівень естрогену всередині організму, що запобігає ризику розвитку раку молочної залози та товстої кишки.

Використання соєвої олії

Чистий, природний смак і майже непомітний запах соєвої олії підтримують натуральний смак готових продуктів. Нейтральний аромат соєвої олії дозволяє реалізувати справжній смак харчового продукту. Соєва олія дуже добре поєднується з іншими інгредієнтами. Найчастіше продукт використовують для приготування салатних заправок, соусів та хлібобулочних виробів.

Побічні ефекти соєвої олії

Соєва олія є безпечною для більшості дорослих людей. Однак людям з непереносністю чи особливою чутливістю до сої не варто включати її у свій раціон.

Додаткова інформація

Додаткова інформація

Про товар
Білки 0 г на 100 г продукту
Жири 99,9 г на 100 г продукту
Вуглеводи 0 г на 100 г продукту
Калорійність 899 Ккал на 100 г продукту
Застосування В кулінарії
Тип упаковки Скляна фляга
Термін зберігання (рекомендований) 3 місяці
Вирощено (виготовлено) еко-господарство
Країна виробник Україна

Відгуки

Напишіть власний відгук

You're reviewing: Соєва сиродавлена олія

Як мені оцінити цей продукт? *

Оцінка:

Статії