Виробник натуральних продуктів харчування в Україні з 2010 року

 

(096) 837 1000
(050) 130 6525

 

Розторопшева клітковина

Станьте першими в оцінці цього товару

Клітковина насіння розторопші — відмінний абсорбуючий продукт харчування, що володіє рядом корисних властивостей і насичений поживними речовинами, вітамінами, макро- і мікроелементами, необхідними для правильного функціонування організму. Дана клітковина сприяє виведенню токсинів і відновленню пошкоджених клітин.
Обліковий номер: P0100114-1

Доступність: Є в наявності

Ціна від: 26  грн.

* позначені обов'язкові поля

Опис товару

Деталі

Клітковина насіння розторопші є сильним сорбентом, який здатний захистити печінку від негативного впливу токсинів, відновити її клітини, а також поліпшити стан організму в цілому. Крім того, даний продукт позитивно впливає на травну систему, прискорюючи обмін речовин і покращуючи роботу кишечника. Така клітковина може похвалитися унікальним складом. Вона насичена флавоноїдними сполуками (силімарин), які представляють собою антиоксиданти, що уповільнюють процеси старіння і підтримують шкіру в тонусі. До складу клітковини насіння розторопші також входять вітаміни А, Е, група В, D, К, жири, токсіфоллін, органічні кислоти, слиз, протеїни, кверцетин і мінерали: магній, кремній, фосфор, залізо, кальцій, цинк, кремній, мідь.

Расторопшева клітковина активно використовується в кулінарії, дієтології і просто для профілактики або запобігання розвитку проблем з печінкою, кишечником і шлунком. Більш того, вона дуже ефективна при цукровому діабеті, атеросклерозі, авітамінозі і гіпотиреозі. Рекомендується вживати клітковину насіння розторопші під час відновного періоду після проблем з печінкою, проходження курсу хіміотерапії і для зниження побічної дії ліків.

Властивості:

  • зміцнює імунну систему;
  • знижує рівень цукру в крові;
  • очищає і стимулює діяльність кишечнику;
  • нормалізує гормональний баланс;
  • покращує кровообіг;
  • виводить токсичні речовини з організму;
  • втамовує відчуття голоду;
  • запобігає утворенню каменів у жовчному міхурі;
  • допомагає відновлювати зруйновані клітини печінки;
  • має проти виразковий ефект.

Не рекомендується вживати клітковину насіння розторопші при загострених захворюваннях шлунково-кишкового тракту та при індивідуальній непереносимості.

"Щойно зроблено"

Щойно зроблено

Знак "Щойно зроблено" свідчить про те, що рослинна клітковина виробляється в день замовлення. Така клітковина має рекомендований термін зберігання до 12 місяців. Наш товар найсвіжіший — ми виготовляємо його виключно під замовлення і зберігаємо менше доби перед продажем. Така технологія дозволяє максимально зберегти корисні властивості клітковини. Рекомендується застосовувати в кулінарних і лікувально-профілактичних цілях.

Додаткова інформація

Додаткова інформація

Про товар
Білки 22 г на 100 г продукту
Жири 10,9 г на 100 г продукту
Вуглеводи 11 г на 100 г продукту
Калорійність 276 Ккал на 100 г продукту
Застосування Кулінарія, медицинські цілі
Тип упаковки Паперовий крафт-пакет
Термін зберігання (рекомендований) 6 місяців
Вирощено (вироблено) Власне виробництво
Країна виробник УкраЇна

Відгуки

Напишіть власний відгук

You're reviewing: Розторопшева клітковина

Як мені оцінити цей продукт? *

Оцінка:

Статії

Вас також можуть зацікавити наступні товари