Виробник натуральних продуктів харчування в Україні з 2010 року

 

(096) 837 1000
(050) 130 6525

 

Акция

Набір "Omega-3"

Станьте першими в оцінці цього товару

Омега-3 – надзвичайно важливі поліненасичені жири, які наш організм не здатен продукувати самостійно. Для покращення самопочуття та подолання різних загроз для здоров’я, людині необхідно отримувати незамінні кислоти саме з раціону. Набір складається з продуктів з найбільшою концентрацією Омега-3 в складі.


Будь-яку позицію можна обрати в більшому фасуванні!

Обліковий номер: Z0285-01
Only 10 left

Доступність: Є в наявності

Звичайна ціна: 592  грн.

Special Price 500  грн.

Опис товару

Деталі

Для чого вживати поліненасичені жири? Омега-3 виконує життєво-необхідні функції в нашому організмі: покращує здоров'я серця, виводить некорисний холестерин, бореться із запаленнями, покращує пам’ять і зміцнює кісткові тканини. 

  • Ядро коноплі – майже на 50% складається з олії, що багата на поліненасичені жирні кислоти Омега 3 та Омега 6, а також містить велику кількість мікро- та макроелементів.

  • Льон коричневий – одна з найдієвіших культур з позитивним впливом на роботу ШКТ. Льон насичує організм жирними кислотами, покращуючи стан шкіри та волосся.

  • Олія з насіння чіа – найкраща протидія відкладенням шкідливого холестерину, що захистить від виникнення серцево-судинних захворювань. Завдяки жирним кислотам олія зменшує відчуття болю в суглобах, тому рекомендується при артритах.

  • Олія волоського горіха відома своєю очищаючою дією на організм.  Продукт має унікальну властивість виводити радіонукліди та зменшувати ризик розвитку злоякісних новоутворень.

Склад:

  • Конопля ядро 250г

  • Льон коричневий 250 г

  • Чіа сиродавлена олія 250 мл

  • Волоського горіха сиродавлена олія 250 мл

Додаткова інформація

Додаткова інформація

Термін зберігання (рекомендований) 3 місяці
Вирощено (вироблено) власне виробництво
Країна виробник Україна

Відгуки

Напишіть власний відгук

You're reviewing: Набір "Omega-3"

Як мені оцінити цей продукт? *

Оцінка:

Статії